Головна / Інші види спорту / В Червонограді пройшов турнір серед дитячих команд з футзалу, присвячений пам`яті Петра Олійника

В Червонограді пройшов турнір серед дитячих команд з футзалу, присвячений пам`яті Петра Олійника

17-18 грудня в Червонограді пройшов турнір серед дитячих команд з футзалу, присвячений пам`яті Петра ОЛІЙНИКА.

Життєвий шлях Петра Михайловича був тісно пов`язаний з шахтарським Прибужжям. Підземний нормувальник на шахті, начальник відділу праці та зарплати на шахті “Червоноградська”, бізнесмен, міський голова  Червонограда, народний депутат України, голова Львівської державної адміністрації… Багато було перемін в житті. Але неезмінною була любов до спорту і пристрасть до футболу: від дитячої до футбольної команди ветеранів. Навіть перебуваючи на посаді голови ОДА, одягав спортивну форму і виходив в складі ветеранської команди на футбольні поля.

Відкрив турнір народний депутат України Володимир В’язівський.

Про захоплення спортом Петра Олійника учасникам турніру розповіла його дружина Мирослава. З привітанням спортсменам від імені в. о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Миколи Клюки виступив директор з кадрів та соціальних питань Іван Войценко. Побажали футболістам спортивних досягнень й заступник голови Сокальської райдержадміністрації Володимир Катерина та міський голова Червонограда Ігор Чудійович, які багато років виходили на ігри в складі команди ветеранів разом з Петром Олійником.

В турнірі взяли участь 15 команд шкіл міст Червонограда, Соснівки та команда Сокальської гімназії. В гострій, безкомпромісній боротьбі перше місце виборола команда школи №3 Червонограда. Друге місце посіла команда Сокальської гімназії, а третє  Червоноградська школа №1.

Олександр ХАРЛАМОВ.

Фото автора.
РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР
        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!