В Червонограді відбувся турнір Львівської області Спеціальної Олімпіади України з плавання

16 березня в ДЮСШ №2 відбувся Відкритий Регіональний турнір Львівської області Спеціальної Олімпіади України з плавання. Участь у турнірі приймали атлети з Херсонської, Житомирської, Черкаської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Волинської та Львівської областей.

Червоноградський район представляли Андрій Філін, Дмитро Лучков, Владислав Катанюк, Світлана Росоловська, Анна Мерінюк, Олена Хайсанова, Михайло Дарморіз, Марко Домашовець, Арсен Полохайло. Турнір супроводжував Амбасадор Спеціальної Олімпіади України у Львівській області – голова федерації плавання Львівської області Андріян Гутник.

Наші плавці показали високі результати і стали переможцями та призерами змагань. Зокрема, Андрій Філін завоював «золото» на дистанції 25 метрів брасом і «срібло» на дистанції 50 метрів на спині. Дмитро Лучков виборов дві найвищі нагороди – на дистанціях 25 і 50 метрів на спині. Світлана Росоловська показала найкращий результат на 25-метрівці на спині і посіла першу сходинку п’єдесталу, а також виборола «срібло» на дистанції 50 метрів на спині. Спортсменка Анна Мерінюк посіла ІІ місце на дистанції 25 метрів на спині, а Владислав Катанюк поклав до особистої скарбнички «срібло» та «бронзу», пропливши 25-метрівку на спині та вільним стилем.

Вітаємо наших спортсменів з високими здобутками!