Інші види спорту

У цих спортсменів особливий азарт

Сокальський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ молоді та спорту РДА провели спартакіаду, присвячену Дню людей з обмеженими можливостями.

Урочисте відкриття спартакіади відбулось у спортивному залі Сокальської ЗШ №4. На святі були присутні начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик та директор Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 

Ярослав Тарасюк. У виступах вони підкреслили, що місцева влада завжди підтримує всі ініціативи людей з обмеженими можливостями і сприяє проведенню їхніх заходів. Побажали всім учасникам змагань витримки, спортивної вдачі та перемоги.

Державний прапор України підняв один з кращих спортсменів, людина з особливими потребами Іван Мельник.

Мета спартакіади – популяризація здорового способу життя, а також адаптація та соціальна реабілітація людей з обмеженими можливостями шляхом занять спортом та фізичною культурою. Для кожного учасника дуже важливо проявити себе у спортивній боротьбі, аби ще раз довести, що вони нічим не відрізняються від інших, і також прагнуть до життєвих перемог.

Спортсмени з особливим азартом та ініціативою брали участь у кожному виді змагань.

Безпосереднє проведення змагань здійснювала головна суддівська колегія: з дартсу – І. Петришак; тенісу – М. Поліщук; шашок – З. Пастівнична; стрибків в довжину – М. Ковальчук.

За підсумками спартакіади спортсмени посіли наступні місця.

У стрибках в довжину серед жінок переможцями стали Катерина Яценко, Наталія Ткачик, Юлія Батюк; серед чоловіків перше місце посів Дмитро Лучков, друге – Богдан Федашко, третє – Степан Попик.

У дартсу (жінки): – Анна Шот, Марія Мельничук, Ярослава Швед; серед чоловіків – Богдан Федашко, Володимир Мельничук, Василь Овдієнко. 

Теніс (жінки) – Оксана Юськів, Катерина Яценко, Наталія Ткачик; серед чоловіків: Ігор Юськів, Богдан Федашко, Дмитро Лучков.

Шашки (жінки) – Оксана Кононова, Олександра Бутинець, Оксана Юськів; серед чоловіків – Петро Вараниця,Степан Попик, Іван Мельник.

Переможці нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Юлія СОРОЧУК.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.