Інші види спорту

В Гібралтарі сестри Музичук з Львівщини здобули перемоги у заключному етапі Гран-прі з шахів – Марія очолила турнірну таблицю

25 травня у Гібралтарі відбувся 4-й тур 4-го етапу Гран-прі серед жінок (22.05-05.06.2021, кругова система, 12 шахісток)

Цей тур неабияк порадував нас – сестри Музичук дружно здобули перемоги! Анна виграла у росіянки Гуніної, а Марія – у азербайджанки Мамедзаде.

Блискуче зіграли вчора, 25 травня, в четвертому турі заключного (4-го) етапу Гран-прі з шахів серед жінок Women’s Grand Prix FIDE сестри Марія та Анна Музичук. Марія перемогла азербайджанку Гюнай Мамедзаде, а Анна – росіянку Валентіну Гуніну.

Для Анни це перша перемога на турнірі, в неї також дві нічиї і поразка. Старша із сестер Музичук набарала 2 очки і посідає наразі 5-е місце. А от Марія з трьома очками (2 перемоги і 2 нічиї) очолила турнірну таблицю. Також по 3 очки в активі у росіянки Катерини Лагно (уродженка Львова) і казахстанки Жансуї Абдумалік.

В турнірі беруть участь 12 шахісток. Змагання відбувається за коловою системою і триватиме до 5 червня. Рейтинг-фавориткою турніру є Катерина Лагно (рейтинг – 2546). Сестри Музичук за рейтингом на другому і третьому місцях серед учасниць турніру – Марія Музичук (2544), Анна Музичук (2535).

Голос Сокальщини на GoogleNews