Інші види спорту

В командному заліку на змагання з плавання у Дрогобичі команди Сокальського району здобули перші місця

30 березня в м. Дрогобичі в рамках ХХVІІІ обласних комплексних Ігор Львівщини відбулись змагання з плавання в яких взяли участь в категорії “Дорослі”- 21 команда, в категорії “Ветерани” – 19 команд і в категорії “Люди з інвалідністю” – 10 команд міст та районів Львівщини.

Сокальський район був представлений в усіх категоріях. До складу збірної команди увійшли: Світлана Андрусів, Арсен Полохайло та Дмитро Лучков – команда людей з інвалідністю; Оля Філяс, Тарас Трохим та Михайло Жук – команда дорослих; Наталія Маринковська, Ігор Полохайло та Роман Трохим – команда ветеранів.

Найкращих успіхів в особистому заліку досягли усі люди з інвалідністю, посівши в своїх нозологіях перші місця, Ігор Полохайло виборов золото на дистанції 50 м., а Роман Трохим став бронзовим призером на дистанції 100 м.

В командному заліку команди Сокальського району посіли перші місця серед районів області!

Вітаємо наших плавців та бажаємо подальших перемог!