Головна / Інші види спорту / У м. Львові відбувся відкритий чемпіонат Львівської області пауерліфтингу

У м. Львові відбувся відкритий чемпіонат Львівської області пауерліфтингу

14 лютого, в м. Львові, в спорт-комплексі Національного університету "Львівська політехніка", в Стрийському парку відбувся відкритий чемпіонат Львівської області пауерліфтингу або з жиму лежачи. Приємно, що серед юніорів виборола перемогу наша сокальчанка, учениця СШ №3 Дарина Іськів (на фото). Хороші результати показали й юнаки. До змагань їх підготував Володимир Кіпер, який колись займався рукопашним боєм, кандидат в майстри спорту. Тепер уже чотири роки він займається пауерліфтингом. Це для нього хобі. Свою любов до цього виду спорту передає іншим, підтримує центри для розвитку здоров'я та спорту. Хлопці та дівчата займаються на стадіоні "Сокіл", де вони орендують приміщення. Його безкоштовно надала Сокальська районна рада, а за сприяння міського голови Б. Зарічного КП "Сокальжитлокомунсервіс" зробило косметичний ремонт. Володимир Кіпер разом з депутатом міської ради Юрієм Товарянським зварили з металу тренажери. Правда, вони дещо відрізняться від дорогого обладнання, яке є у спортивних клубах, проте надійні. І це підтверджують результати. Спортивне знаряддя  гирі, штанги пан Володимир закупив за свої гроші. Наймолодшим його вихованцям по 14 років. Приміщення маленьке, тож тут не можуть займатися всі бажаючі. 

Депутат міської ради Ю. Товарянський зазначив, що програма підтримки центру "Спорт для всіх"  дуже хороша ідея, яка дозволить дітям з малозабезпечених сімей займатися спортом. До того ж це альтернатива алколголізму та наркотикам, бо будьякий вид спорту не сумісний з цими шкідливими звичками. Це також приклад того, що на громадських засадах ентузіасти можуть започаткувати, розвинути добру справу. І отримувати хороші результати. Їм би ще просторе приміщення, щоб тут могли займатися всі бажаючі. А якщо влада сприяла та виділяла кошти, скільки б дітей мали змогу займатися спортом, бралися б до штанги чигирі. Чомусь у Сокалі, крім футболу, не розвиваються інші види спорту. Хоча на часі є розвиток силових та військовоприкладних, які треба розвивати масово. Адже цим хлопцям та дівчатам боронити державу.

Зараз вихованці пана Володимира готуються до чемпіонату України пауерліфтингу. Після вдалого виступу Дарини Іськів чимало тренерів зацікавились методикою Володимира Кіпера. Нагороду дівчина отримала від п'ятиразового чемпіона світу пауерліфтингу Івана Фрейдуна. Для багатьох юнаків сфотографуватися з ним було за щастя і стимулом працювати над собою. Сподіваємось, що сокальська команда юніорів підкорить і цю спортивну вершину. Бажаємо їм вдалого виступу.

Любов ПУЗИЧ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!