Головна / Інші види спорту / У приміщенні Сокальської гімназії відбувся фнальний етап XI юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У приміщенні Сокальської гімназії відбувся фнальний етап XI юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

В змаганнях взяла участь 21 шкільна команда. Географія навчальних закладів дуже широка: гімназія, Сокальські ЗШ №№2, 3, 5, Червоноградський Будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Поторицька, Сілецька, Тартаківська ЗШ.

Напередодні цього етапу на титул чемпіона претендували лідер змагань команда Червоноградського БУТ «Lucky strike» (капітан Тетяна Котик) та чемпіон Львівської області з гри «Що? Де? Коли?» – «В десятку» (капітан Софія Ващук), яка теж представляє Червоноградський БУТ. А на «бронзові» медалі чемпіонату претендували аж чотири команди, адже в турнірній таблиці третє місце від шостого відділяли лише два бали.

Боротьба за місце на п’єдесталі пошани точилася між командами Сокальської гімназії «Бандерівці» (капітан Ольга Марущак) і «Guarana» (капітан Олена Томчук) та Сокальської ЗШ №3 «Ведмедик CORE» (капітан Ігор Гулягродський) і «Геракли» (капітан Володимир Хом’як).
Фінальний етап дуже потужно розпочала «Lucky strike», яка не збавляла обертів до того часу, поки не було все вирішено на її користь. Другою в етапі фінішувала команда «В десятку». А інтрига в боротьбі за «бронзу» тривала до останнього запитання. Врештірешт фортуна усміхнулася «Guarana», яка забезпечила собі третє місце в цьому етапі та й в усьому чемпіонаті.

Отже, XI юнацьким чемпіоном Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» стала команда Червоноградського БУТ «Lucky strike» (108 залікових балів). Таким чином, до «срібла» чемпіонату Львівської області вона додала «золото» чемпіонату Сокальщини. На другому місці з 102 очками фінішувала команда Червоноградського БУТ «В десятку». І замкнула трійку лідерів, набравши 90 балів, команда Сокальської гімназії «Guarana». Кращою сільською командою чемпіонату стала «Ерідан» з Сілецької ЗШ (капітан Андрій Долинський).

Призери чемпіонату відзначені цінними призами, за які висловлюю щиру подяку відділу освіти РДА та спонсорам змагань.

Організаторами XIго юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської гімназії, інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини – ТРК «Сокаль», інтернетпорталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос знад Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!