Інші види спорту

В Сокалі проходив Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Уже традиційно на початку вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, в Сокальській ЗШ ІІІІ ст. №5 проходить Олімпійський тиждень. Це є справді найулюбленіше свято для учнів, під час якого всі школярі мають змогу взяти участь у різноманітних змаганнях.

Під час Олімпійського тижня ми провели тематичну лінійку під назвою «Відродження Олімпійських ігор», в якій участь взяли всі учні та вчителі.
9 вересня відбувся конкурс «Олімпійська листівка». Учні проявили свої художні здібності, малюючи малюнки на спортивну тематику та були відзначені і нагороджені грамотами.

10 вересня команди учнів другого класу («Соколята»), третього («Блискавка»), четвертого («Козачата») взяли участь у спортивному святі «Ми – маленькі олімпійці». Хлопчики та дівчатка показали спритність та силу. У різноманітних естафетах та конкурсах учні представили себе гідно.

Ми раді, що наші учні розвинені не лише спортивно, а й інтелектуально, адже 11 вересня усіма учнями школи було проведено конкурс щодо розгадування кросвордів на спортивну тематику.

12 вересня на міському стадіоні «Сокіл» відбувся захід під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше!» У змаганнях взяли участь старшокласники. Учнів школи, з нагоди Олімпійського тижня та Дня фізичної культури, привітали начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Мар’яна Копейка, інспектор фізкультурноспортивного комплексу «Сокіл» Галина Єременко, майстер спорту з футболу Андрій Ділай, майстер спорту з бігу на довгі дистанції Володимир Конопльов, старший тренер відділення волейболу ДЮСШ «Соколяни» Олександр Токаж, старший тренер відділення плавання Ярослав Сидор.

Кращі спортсмени школи внесли Олімпійські вогонь та прапор. Школярі пробігли коло пошани довкола стадіону. Протягом свята учні мали змогу позмагатися у таких видах: бігу на 100, 60, 30 метрів, стрибках в довжину, метанні м’яча, футболі, волейболі.

Учасники старалися з усіх сил. Спортивний азарт і бажання перемогти ні на хвилину не залишали ні гравців, ні вболівальників. Проте, як і всюди, були переможці та переможені.

Три години титанічних зусиль і шквалу емоцій пролетіли непомітно. Понад 240 учнів було задіяно у Дні спортовця завдяки майстерній і чіткій організації. Це традиційне свято залишається щороку урочистим і нестандартним, дякуючи, перш за все, нашому вчителю фізкультури Сергію Гету та всім вчителям школи, які з задоволенням допомагають в його організації і проведенні.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами. Нехай оминають вас травми, прикрощі, невдачі, а завжди супроводжують міцне здоров'я і дух перемоги.

Мирослава ІВАНИШИН, учениця 11 класу Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.