Головна / Інші види спорту / В Сокалі відбулися спортивні змагання для людей з особливими потребами

В Сокалі відбулися спортивні змагання для людей з особливими потребами

Уже вкотре на сокальському стадіоні “Сокіл” 24 серпня, в День незалежності нашої держави, відбулися спортивні змагання для людей з особливими потребами. Таке свято незалежності та спорту стало хорошою традицією для нас. Адже його проводить не перший рік відділ молоді та спорту Сокальської РДА. На змаганнях була присутня перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська, яка разом із головою Сокальської районної асоціації інвалідів Оксаною Кононовою та начальником відділу молоді та спорту Ярославом Тарасюком привітали учасників змагань з цим •чудовим спортивним святом. Український прапор цього року підіймали молоді спортсмени Василь Овдієнко і Наталя Ткачик.

Змагання відбулись із п”яти видів спорту серед чоловіків та жінок. Призові місця зайняли: у змаганнях із дартсу серед жінок  Людмила Середюк, Ярослава Швед, Марія Мельничук та серед чоловіків  Степан Остапюк, Андрій Іщак, Андрій Токарчук; біг на 60 м: жінки  Наталія Ткачик, Тетяна Колтонюк, Христина Штикало і чоловіки  Василь Овдієнко, Дмитро Лучков, Богдан Федашко; медицинбол: жінки  Світлана Лопушинська, Тамара Вовченко, Марія Мельничук, чоловіки  Микола Хамуда, Степан Остапюк, Володимир Мельничук; стрибки в довжину: жінки  Тетяна Колтонюк, Наталія Ткачик, Тамара Вовченко та чоловіки  Микола Хамуда, Дмитро Лучков, Володимир Мельничук; шашки: серед жінок  Оксана Юськів, Наталя Лань, Олена Книш, серед чоловіків  Віктор Осіпов, Антоній Стоницький, Василь Лань.

Приємно відзначити, що з кожним роком спортивні змагання для людей з інвалідністю на Сокальщині стають все більше організованими та популярними. У нашій організації завжди є багато бажаючих взяти участь у таких заходах. Тому що це дійсно весело, корисно для здоров”я і приємно для душі, адже тут можна зустріти хороших друзів, поспілкуватись, випробувати себе і свої сили та просто чудово провести час!

Ірина ГУЛЯВСЬКА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!