Інші види спорту

В Сокалі пройшли змагання Спартакіади серед депутатів

14 квітня Сокаль приймав учасників VII-ї Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. В Сокальській школі №4 відбулись зональні змагання, в яких брали участь районні обранці з Жовківського, Бродівського та Сокальського районів.  Розпочалась спартакіада із привітань від голови Сокальської районної ради Миколи Паська та заступника голови Львівської обласної організації спортивного товариства «Спартак» Ігоря Власенка.

Зокрема Микола Пасько наголосив на важливості проведення спортивних змагань, а також підкреслив, що спорт є основою здорових громад і здорової нації. Крім того, такі спортивні змагання дають можливість депутатам поспілкуватися між собою, налагодити партнерські відносини та хорошу співпрацю.

Учасники VII-ї Спартакіади змагались з таких видів спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. В результаті Бродівська команда посіла перше місце у футбольному та волейбольному турнірах, а Жовква з тенісу, шахів та шашок.

В Сокалі пройшли зональні змагання VII-ї Спартакіади серед депутатів В Сокалі пройшли зональні змагання VII-ї Спартакіади серед депутатів

 

Переможці зональних поєдинків приймуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться 11 травня у Львові.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.