Головна / Інші види спорту / В Сокалі пройшли змагання Спартакіади серед депутатів

В Сокалі пройшли змагання Спартакіади серед депутатів

14 квітня Сокаль приймав учасників VII-ї Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. В Сокальській школі №4 відбулись зональні змагання, в яких брали участь районні обранці з Жовківського, Бродівського та Сокальського районів.  Розпочалась спартакіада із привітань від голови Сокальської районної ради Миколи Паська та заступника голови Львівської обласної організації спортивного товариства «Спартак» Ігоря Власенка.

В Сокалі пройшли зональні змагання VII-ї Спартакіади серед депутатів

Зокрема Микола Пасько наголосив на важливості проведення спортивних змагань, а також підкреслив, що спорт є основою здорових громад і здорової нації. Крім того, такі спортивні змагання дають можливість депутатам поспілкуватися між собою, налагодити партнерські відносини та хорошу співпрацю.

Учасники VII-ї Спартакіади змагались з таких видів спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. В результаті Бродівська команда посіла перше місце у футбольному та волейбольному турнірах, а Жовква з тенісу, шахів та шашок.

В Сокалі пройшли зональні змагання VII-ї Спартакіади серед депутатів В Сокалі пройшли зональні змагання VII-ї Спартакіади серед депутатів

 

Переможці зональних поєдинків приймуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться 11 травня у Львові.

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!