Інші види спорту

В Сокалі пройшов турнір з футзалу серед хлопчиків 1998-1999р.н.

19-20 лютого в спортивних залах ЗСШ №4 пройшов турнір з футзалу серед хлопчиків 1998-1999 р. н., присвячений пам’яті Ю. Д. Вуйціка, в минулому вчителя фізкультури Сокальської восьмирічної школи, школиінтернату, Сокальської гімназії. У ньому взяли участь п’ять сокальських та юні футболісти Жвирківської та Забузької середніх шкіл.

Команди були розділені на дві групи. Тож в перший ігровий день змагання проходили в групах і по дві кращі увійшли до півфіналу. Це команди сокальських шкіл №№2, 3, 4 та гімназії. Після стикових ігор в матчі за третє місце зустрілись третя та друга школи, з рахунком 5:3 перемога була за командою ЗСШ №2 (вчителі фізкультури Сергій Лаговський та Ольга Твардовська). А у фінал потрапили команди ЗСШ №4 та Сокальської гімназії: в цікавій і напруженій грі з рахунком 3:1 перемогу святкували юні футболісти гімназії (вчитель фізкультури Ольга Лаговська), які й стали переможцями турніру. Друге місце посіла команда четвертої сокальської школи (вчитель фізкультури Ігор Петришак).

Переможців та призерів змагань нагородили кубками та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА.

Привітала учасників турніру й дружина Юрія Дмитровича – Світлана Микитівна, яка пригостила всіх солодощами.
 

Визначено кращих гравців кожної команди, які одержали призи. Ними стали Сергій Гулявський (ЗСШ №5), Максим Гбур (ЗСШ № 3), Сергій Павлечко (ЗСШ №4), Юрій Грабець (ЗСШ № 2), Андрій Федюк (гімназія), Денис Павлик  (Жвирківська ЗСШ). Кращим гравцем турніру визнано Назара Муху з команди Сокальської гімназії.

Василь СИДОР, директор ДЮСШ «Буг».
 

Фото Мар’яни Копейки.

Голос Сокальщини на GoogleNews