Інші види спорту

В Сокалі відбулась районна спартакіада допризовної молоді

З нагоди Дня захисника України та відзначення 76-річчя створення УПА в Сокалі відбулась районна спартакіада допризовної молоді. Учасниками спартакіади були учні і нашої школи. Юнаки змагались в таких видах спорту, як біг на 100 і 1000 метрів, метання гранати, плавання, багатоборство та підтягування.

В результаті в командних змаганнях наші учні посіли: І місце – з бігу на 100 м., І місце – з бігу на 1000 м., І місце – з багатоборства, І місце – з метання гранати, ІІ місце – з підтягування, ІІІ місце – з плавання.

В особистій першості переможцями і призерами стали:
– Семенюк Юліан – І місце – біг на 1000 м., І місце – з багатоборства, І місце – з метання гранати, ІІІ місце – біг на 1000 м.;
– Шевчук Костянтин – ІІ місце – біг на 100 м., ІІ місце – з багатоборства, ІІ місце – з підтягування, ІІІ місце – з метання гранати;
– Романчук Мар’ян – І місце – біг на 1000 м., ІІ місце – з метання гранати.

Юнаків до спартакіади підготував учитель Захисту Вітчизни Сташишин Михайло Володимирович.

Переможців та призерів в особистому заліку було нагороджено медалями та грамотами міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», також команда наших спортсменів отримала кубок “Переможець міської спартакіади допризовної молоді серед команд навчальних закладів”.

Радіємо та гордимось!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.