В Сокалі відбулося змагання з армреслінгу

4 грудня в Сокалі з нагоди святкування Дня Збройних Сил України з ініціативи Сокальської районної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" та ВГО "Українська федерація армспорту" у Львівській області відбулися змагання з силового виду спорту – армреслінгу. Цей турнір на теренах Сокальського району планується проводити щорічно.

Змагання проходили у ДЮСШ "Соколяни". У них взяло участь понад 60 спортсменів, які змагались у різних вагових та вікових категоріях (дорослі і школярі) та під звуки патріотичного українського року. У залі зібралося чимало вболівальників, які скандуваннями та оплесками підтримували своїх знайомих. Турнір розпочався з виконання національного гімну України. До учасників змагання звернувся депутат Сокальської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Товарянський. Він подякував їм та глядачам за цікавість до такого роду змагань і наголосив, що усі спортивні заходи, насамперед, пропагують здоровий спосіб життя серед українців, особливо молоді.

Варто зазначити те, що молоді спортсмени прибули з різних куточків Сокальщини, а також зі Львова, Ковеля, Коломиї. Така географія підвищує рівень змагань та створює здорову, сильну конкуренцію серед молодих учасників. Судив змагання чемпіон України з армреслінгу, великомостівець Володимир Наумець, який разом з Ю. Товарянським нагороджував переможців грамотами, медалями та кубками у абсолютній категорії. А їх цього дня було чимало. Зокрема, перше місце у ваговій категорії •55 кг здобув Назар Саноцький, друге  Андрій Калинюк. У вазі 65 кг перше місце виборов Михайло Порташ, друге  Віктор Малий, третє  Віталій Харук; у категорії 75 кг перше місце у Олега Лавруха, друге  у Богдана Костика, третє  у Андрія Поптанича. У вазі понад 75 кг перемогли Андрій Дорошук, Михайло Бенесько, Ярослав Матолинець. Абсолютним чемпіоном серед школярів став Михайло Бенесько.

Напруженою була й боротьба серед дорослих. Однак найсильнішими у вазі 65 кг стали Богдан Морфей (I місце), Назар Демчук (II), Микола Лаврук (III); 75 кг  Віктор Кравець (I місце), Олександр Балюрко (II), Олександр Галяткін (III); 85 кг  Денис Духанін, Микола Сорока, Олександр Балюрко. А у категорії понад 85 кг перше місце у Романа Цвігуна, друге  Олексія Яцика, третє  Андрія Філяка. Звання абсолютного чемпіона з армреслінгу серед дорослих виборов Роман Цвігун.

В. о. голови Сокальської районної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Ігор Петренко зазначив, що "проведенням таких змагань ми популяризуємо спорт. Намагаємося запропонувати молоді альтернативу шкідливим звичкам. Оскільки той, хто не інвестує у розвиток спорту, інвестуватиме у лікування людей від хвороб та алкоголізму".