Головна / Інші види спорту / В Сокалі відбувся турнір з баскетболу серед чоловічих команд

В Сокалі відбувся турнір з баскетболу серед чоловічих команд

21-22 січня в Сокальському НВК «ЗШ ІІІІ ст. № 4 – ліцей» відбувся турнір з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури В. Д. Цитульського.

Починав свою трудову діяльність Василь Дмитрович у Червоноградській школі №1. З часом, у зв’язку зі зміною місця проживання, працював у Жвирківській середній школі.

Він був простим, скромним учителем, виховував у своїх учнів не тільки фізичну вправність, досконалість, але й культуру душі. Активно проводив позакласну роботу, а особливо тренування з баскетболу.

Його вихованці виборювали перші місця в районних та обласних змаганнях. За сумлінну працю В. Д. Цитульському було присвоєно звання «Відмінник народної освіти».

Педагог виховав немало учнів, які стали його послідовниками, люблять свою професію і вміють цю любов підтверджувати ділом, як це робив він.
З вітальним словом до учасників турніру звернувся вихованець Василя Дмитровича – Олег Солодяк.

У турнірі взяли участь вісім команд: чотири юнацьких – Сокальської гімназії ім. Олега Романіва, Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей», Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3 – колегіум», Сокальського НВК «ІІІІ ст. №4 – ліцей» та чотири дорослих: Жвирки, Червонограда, Сокаля (дві).
Серед юнацьких команд впевнену перемогу здобули учні Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей», на другому місці – команда гімназії, на третьому – Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей».

У цікавій та напруженій боротьбі серед дорослих першість вибороли представники Червонограда, друге місце у «Сокаль2», третьою стала команда «Сокаль».

Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та призами.

Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!