Інші види спорту

В Сокалі відбувся волейбольний турнір пам’яті Саноцького

Три дні в спортивному залі ДЮСШ проходив традиційний волейбольний турнір пам’яті засновника відбиванки на Сокальщині, доктора теології, філософії та права Петра Саноцького. Його учасниками були команди «Новатор»•(м. Хмельницький), яка в цьому сезоні стала чемпіоном України серед команд вищої професійної ліги, «Барком» (м. Львів) – п’яте місце в першій лізі чемпіонату України та дві аматорські – «Булава» зі Львова та «Сокіл» (м. Сокаль). На відкритті змагань були присутні Ігор Дацюк – голова районної ради, Наталія Карташова – заступник голови райдержадміністрації, Володимир Чуб – заступник голови районної ради, Микола Пшевлоцький – президент федерації волейболу Львівщини, Ярослав Тарасюк – начальник відділу у справах молоді та спорту.

Глядачі та учасники тепло вітали вихованця сокальського волейболу, капітана збірної команди України Сергія Капелуся.

До присутніх з привітанням та розповіддю про життєвий шлях Петра Саноцького звернувся голова районної ради Ігор Дацюк. Привітали учасників також Наталія Карташова, Микола Пшевлоцький.

Глядачі побачили цікаві змагання. Перше місце зайняла команда «Барком», другою став «Новатор», третій – «Сокіл». За команди Львова виступали двоє вихованців сокальського волейболу. І. Дацюк та М. Пшевлоцький вручили переможцю та призерам кубки, грамоти, медалі.

Представники команд побували в с. Тартакові, поклали квіти на могилу та до пам’ятника Петра Саноцького. Турнір став етапом підготовки «Сокола» до заключного туру аматорської ліги України, який проходитиме 35 червня в Сокалі. Вдячний меценатам, які надали матеріальну допомогу в його проведенні. Це – директор ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницького» Володимир Шмигельський, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина, директор ПП «Провізор» Юрій Мандрик, фермер Ігор Хом’як, підприємці Роман Кокотень, Михайло Пограничний,  головний лікар Сокальської ЦРЛ Аркадій Каліщук, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Ярослав Тарасюк, директор ДЮСШ «Соколяни» Роман Плетінка.

Роман НОВАЦЬКИЙ.

Голос Сокальщини на GoogleNews