Інші види спорту

У спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір з футзалу серед юнаків двох вікових груп

В старшій віковій групі взяли участь команди юнаків ФК «Сокаль», «Буг» Сокаль, сіл Тартакiв, Ільковичi, Теляж, Княже, Острiв та міста Угнiв.

Після попередніх ігор в групах, до фінальної частини увійшли команди ФК «Сокаль», сіл Тартаків, Княже та «Буг» Сокаль.

За третє місце змагались юнаки Сокаля – «Буг» та ФК. З рахунком 2:1 перемогли юні футболісти ФК «Сокаль» (тренер А. Ділай).

У фінальному поєдинку зустрілись команди сіл Княже (тренер Я. Ференц) i Тартаків (тренер В. Сидор). З рахунком 2:0 перемогу вибороли юнi копуни з Тартакова.

Кращими гравцями турніру стали В. Муха (Угнів), М. Ганас (Острів), Н. Магера (Теляж), Т. Козачок ( Ільковичі), М. Харко («Буг» Сокаль), О. Кохман (ФК «Сокаль»), М. Лесик (Княже) та П. Мельничук (Тартаків).

Серед молодшої вікової групи перемогу святкували вихованці ДЮСШ «Буг» Сокаль (тренер Р. Гайдук), друге місце посіла команда ФК «Сокаль» (тренер С. Матвєєв) на третьому – с. Тартаків (тренер В. Сидор).

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями, грамотами відділу молоді та спорту Сокальської РДА.

Всі учасники змагань отримали солодощі.

Привітали учасників турніру та вручили нагороди заступник голови райдержадміністрації А. Василишин, заступник голови районної ради В. Чуб та начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА А. Мандрик.

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ ТА ПОЛЕГЛИХ В ЗОНІ АТО…

17 січня, за ініціативи директора ДЮСШ «Соколяни» Р. Плетінки та за сприяння приватного підприємця І. Новосада, відбувся турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений пам’яті Героїв Майдану та полеглих в зоні АТО, в якому взяли участь команди смт. Добротвір, м. Червоноград та дві зі Сокаля.

У цікавій та напруженій боротьбі перше місце виборола комада Сокаля, в складі якої виступали Роман Плетінка, Володимир Євтухов, Віктор Світуха, Іван Кліщ, Андрій Наконечний, Роман Хома та Микола Ларін.

Друге місце у команди Червонограда і на почесному третьому – добротвірці. Організатори турніру дякують членам 10 сотні Самооборони Майдану за фінансову підтримку при проведенні турніру.

Переможців та призерів турніру нагороджено кубком і грамотами відділу молоді та спорту Сокальської РДА.

…І КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА

В неділю, 1 лютого, на базі Тартаківської ЗШ ІІІІ ступеня імені Петра Саноцького відбувся турнір з футзалу, присвячений пам'яті Ярослава Олексійовича Дробиняка – колишнього директора Тартаківської ЗШ ІІІІ ст. (19932004 рр.), а також тренера сільської команди «Зоря», який, займаючи таку посаду, був доброю і чуйною людиною, піклувався про розвиток школи та спорту на високому рівні, з розумінням ставився до своїх колег по роботі. 

З вітальним словом до учасників турніру звернулась директор школи О. Дідич, згадала добрим словом свого колегу.

Колишній начальник відділу освіти О. Когут відзначив, що доброю традицією є проведення такого турніру, а дружина покійного Галина Вікторівна щиро подякувала за світлу пам'ять чоловіка. Цього разу вона була не сама, а з онуком Іллею.

Присутні турніру вшанували пам'ять Я. О. Дробиняка і всіх, хто загинув у зоні АТО, хвилиною мовчання. 

У турнірі взяли участь 9 команд: ветеранські с. Перв’ятичі, смт. Жвирка, м. Сокаль, відділу освіти, Тартаківської ЗШ, та дорослих – сіл Тартакова, Перв’ятич, Горбкова та відділу освіти.

В результаті напруженої боротьби І місце здобула команда дорослих відділу освіти, ІІ – Горбкова, ІІІ – ветерани Сокаля.  Переможці та призери турніру нагороджені грамотами та перехідним кубком. Кращими гравцями стали Максим Котюк, Андрій Ділай, Назар Заморський.

Мар’яна КОПЕЙКА,  головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА. 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews