Інші види спорту

Від Сокальського району десять осіб матиме змогу взяти участь у військово-патріотичній грі “Джура-2019”

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Державною прикордонною службою України орієнтовно з 21 по 30 червня 2019 року планують проведення в Одеській області, м. Ізмаїл Всеукраїнського вишколу, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Джура – Прикордонник» (далі – Вишкіл).

Зазначений захід проводиться з метою залучення мешканців прикордонних районів до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань. На честь 275-ої річниці від дня народження кошового отамана Чорноморського козацького війська, командувача Чорноморської козацької флотилії, визволителя міста Ізмаїла – Антона Головатого та 100-річчю від початку Перший Зимовий похід Армії Української Народної Республіки під проводом генерал-полковника Михайла Омеляновича-Павленка.

До участі в заході допускаються одна команда (рій) від прикордонного міста/району/(ОТГ) або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України.

Для представників неприкордонних районів, виключення можуть бути лише діючим клубам «Юний прикордонник», «Юні друзі прикордонників», та іншим виховним активностям, які тісно співпрацюють з представниками Держприкордонслужби (попередньо узгоджені з відділом національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України).
При відборі команд перевага буде надаватись роям-переможцям І, ІІ (районних) етапів гри «Джура», які у прикордонному районі (ОТГ) співпрацюють з представниками Держприкордонслужби.

Рій (команда) складається з учнів вік яких складає від 14 до 16 років.

Склад рою (команди) – 10 осіб: 8 учнів (з них не менше трьох дівчат) та 2 керівника або 5 осіб: 4 учні (хоча б одна дівчина) та 1 керівник.

Від Сокальського району буде представлений рій в складі 10 осіб.

Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням: у Facebook на сторінці «Джура-Прикордонник» Всеукраїнська військово-патріотична гра

585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.