Інші види спорту

В Червонограді відбувся шаховий турнір «Кубок Прибужжя» серед дітей-початківців

23 листопада в місті Червонограді відбувся шаховий турнір «Кубок Прибужжя» серед дітей-початківців. У ньому взяли участь 46 учасників із Сокаля, Червонограда, Соснівки і сіл Сокальського району (Сілець, Гірник, Стаївка, Острів).

Сокаль представляли 5 учасників: Андрій Філяс, Артем Вівчарик, Дем’ян Криштоф, Тимофій Хробак і капітан команди Володимир Корчевський. Про перебіг турніру Радіо «Сокаль» розповів наставник команди Андрій Салига, він зауважив, що результатом змагань задоволений, адже Андрій Філяс виконав 4 розряд (отримав 5.5 очок з 9), усі підопічні набрали половину і більше із можливих очок, чим забезпечили собі маленьку перемогу.

Проте, не обійшлось і без казусів:  прикра поразка в останньому турі позбавила капітана команди звання переможця. Адже саме у цьому турі вирішувалось питання: «Хто стане кращим у турнірі?». Та варто зауважити, що Володимир Корчевський зайняв 2 місце серед учасників своєї вікової категорії.  Андрій Салига зауважив, що команди з Червонограда та Соснівки розвинутіші, аніж Сокальська, адже дітей там налічується до 50 у кожній. Він сподівається, що зовсім скоро сокальські шахісти покращать свої результати та відродять славу, яка була колись.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.