Інші види спорту

На Яворівщині у Немирові відбулося відкриття спортмайданчика зі штучним покриттям

У п’ятницю, 3 липня 2020 року у смт Немирів відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, а це 12 такий майданчик в Яворівському районі.

У заході взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко , перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Віталій Денега, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; начальник Управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова Немирівської селищної ради Микола Бесага, директор школи, вчителі фізичного виховання.

Відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки консолідації зусиль влади: на його будівництво виділено з районного бюджету 1 млн. 067 тис.грн., з обласного – 700 тис.грн., з місцевого – 400 тис.грн. Це здійснено в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Відкриття майданчика зі штучним покриттям – це велике свято для спортивної громади. Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

«Відкриття нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Яворівському районі забезпечить суттєве зростання охоплення дітей, молоді й інших вікових груп населення регулярними заняттями фізичною культурою і спортом. Адже, спорт є запорукою здоров’я» – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації
Освятили територію місцеві отці, також помолились та поблагословили майданчик.
На завершення керівництво області та району забили перший символічний гол на новому майданчику зі штучним покриттям.

Будівництво даного об’єкта проводилося за кошти обласного; районного та місцевого бюджетів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.