Головна / Інші види спорту / Волейбольній команді “Сокіл” – 20 років

Волейбольній команді “Сокіл” – 20 років

Закінчуються ігри першого кола, залишилося провести дві гри. Після чотирьох турів чемпіонату Львівщини з волейболу команда «Сокіл» лідирує, маючи в активі чотири перемоги, на одне очко відстає від нас «Омега» зі Львова, з якою ми 5 січня 2014 року маємо зустрітися в Сокалі. Третє місце посідають волейболісти з Бродів. У нашій групі беруть участь команди Червонограда, дві – зі Львова: «Політехнік» та «Барком-2».

Хочу поділитися думками. Чи потрібна наша команда хоч кому-небудь у Сокалі? «Сокіл» створений в 1993 році, з того часу бере участь в чемпіонаті України серед команд професійної другої ліги та вищої аматорської ліги. Пригадую, як тренер команди Роман Новацький взяв мене, 17-річного учня школи, в дорослу команду, і я вперше взяв участь в чемпіонаті України проти волейболістів Тернополя. Пройшло 20 років, я вже став ветераном, а що змінилося в Сокальській команді за цей час? Вже відійшли у вічність Ярослав Чепіль, Олег Федченко, Юрій Михалевич, виїхали за межі України Петро Семенюк, Ігор Морозовський, Віталій Горнофлюк, Петро та Ігор Мигалі, закінчили виступати за команду майстри спорту Іван Кліщ, Сергій Братунь, Володимир Рис, Тарас Рурка та інші. «Сокіл» за 20 років двічі був призером чемпіонату України серед команд другої профліги та двічі – серед команд вищої аматорської ліги.

За час існування команда мала якесь фінансування, могла брати участь в різних змаганнях. Але настав 2012 рік. «Сокіл» за позичені в різних людей гроші зміг закінчити сезон, посівши дев’яте місце в чемпіонаті України серед 12 команд, з надією, що в 2013-ому буде краще фінансування. На сесії районної ради було виділено 85 тисяч гривень на утримання команди, сподівалися, що грошей вистачить на участь в чемпіонаті України та області. В лютому 2013 р. ми змогли виїхати на черговий тур в м. Луцьк, погасили заборгованість за грудень 2012-ого, а вже в березні на тур в м. Рівне виїхали за кошти тренера команди Р. Новацького, не було фінансування в квітні-травні. На фінальний тур, який проходив у Вінниці, команда не виїхала і була виключена з чемпіонату України. У листопаді 2013 р. розпочався чемпіонат Львівщини, в якому беруть участь 12 команд, розбиті на дві групи. Як видно з таблиці, «Сокіл» – лідер в першій групі. Якщо не буде фінансування, то команду чекає ситуація, яка сталася з районним футболом. Погубити команду легко, а створити важко.

У неділю, 22 грудня, наша команда проводила черговий тур у Бродах. Тамтешню команду тренує голова Бродівської РДА Андрій Ковтун, який недавно сам виступав як гравець.

Кожному гравцеві тренер видав на харчування по 100 гривень, а наш тренер дав 100 гривень на команду, незважаючи на те, що ми виграли. Дякуємо начальнику відділу освіти Р. Монастирському, який забезпечив нас транспортом, за чотири тури, які провела команда, всі витрати були за кошти гравців та тренера. Колись «Сокіл» мав підтримку з боку влади району, особливо тодішнього голови М. Пшевлоцького. Сьогодні, виявляється, «Сокіл» не потрібен нікому. Ми чекаємо в 2014 році зустрічі з представниками влади, які повинні вирішити долю команди, а може, якась політична партія підставить плече команді?

Андрій ГАНІТКЕВИЧ, капітан команди.

ТАБЛИЦЯ результатів ігор чемпіонату Львівщини з волейболу

    І    В    П    очки
1. «СОКІЛ» СОКАЛЬ    4    4    0    11
2. «ОМЕГА» ЛЬВІВ    4    4    0    10
3. «БАРКОМ» ЛЬВІВ    4    2    2    5
4. «ЄДНІСТЬ» БРОДИ    5    2    3    7
5. «ПОЛІТЕХНІК» ЛЬВІВ    4    0    0    2
6. ЧЕРВОНОГРАД    3    0    0    1

Примітка: за виграш 3:0, 3:1 команді нараховується 3 очки.

За виграш 3:2 нараховується 2 очки, за 2:3 – 1 очко.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!