Інші види спорту

У Дрогобичі провели відкрите тренування з кікбоксингу

4 липня, у Дрогобичі провели відкрите тренування з кікбоксингу. Цим видом спорту можуть займатися всі бажаючі – як діти, так і дорослі. Кікбоксинг є одним з бойових мистецтв, заснованих в Америці в минулому столітті. Це доволі динамічний вид спорту, який виховує впевненість в собі, рішучість та вміння швидко приймати рішення.

Заняття проводилось на спортивному майданчику зі штучним покриттям ДЮСШ ім. Івана Боберського. Тренування провела майстерка спорту України з рукопашного бою Наталя Федурко, тренером якої є віце-президент спортивного клубу «Антей» Андрій Шевчук.

Згідно з графіком проведення відкритих тренувань з різних видів спорту, опублікованим раніше на сайті Дрогобицької міської ради, в найближчі дні буде проведено відкрите заняття з ушу. Воно відбудеться 9 липня у с. Верхні Гаї на території спортивного майданчика закладу загальної середньої освіти. Початок заняття – 16.00.

Відділ з питань фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради запрошує дітей долучатись до фізичних активностей та брати участь у безкоштовних тренуваннях, а батьків – сприяти в залученні дітей до занять спортом та пропагуванні здорового способу життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews