Інші види спорту

У Сокалі визначать найспортивнішу сім‘ю Львівщини

Цими вихідними у Сокалі у межах Комплексних Ігор Львівщини відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато,  я – спортивна сім’я». Це фінальний етап обласних змагань, а переможці матимуть можливість представити Львівщину на національному фестивалі. Організовує змагання Львівський обласний центр «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. 

Участь в обласному етапі братимуть команди, що стали переможцями на рівні громад. Кожна команда складається з батька, матері та дитини 9-10 років. У центрі «Спорт для всіх» наголошують, що позмагатись можуть також сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю. На них чекає адаптована програма фестивалю.

Аби вибороти кубок та медалі, командам слід подолати 5 естафет. Найспортивніші сім’ї визначатимуть за сумарною кількістю очок, набраних в естафетах.

«Такий фестиваль перш за все покликаний показати, що фізична активність може бути цікавим, яскравим, змістовним дозвіллям для усієї сім’ї. Найкращим прикладом для дітей завжди є батьки, і коли сім’я разом долатиме естафети, разом працюватиме над досягненням спільних цілей, інтерес та любов до спорту у дітей значно зростатиме», – зазначає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, Комплексні Ігри Львівщини – це наймасштабніший спортивно-оздоровчий проєкт серед збірних команд громад області. Загалом у межах Ігор заплановані змагання з 16 видів програми. Вони відбуватимуться у різних куточках Львівщини впродовж року.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.