Інші види спорту

Японець поверне львівському каратисту Станіславу Горуні олімпійську медаль, яку придбав на аукціоні за 20,5 тисяч доларів США

Видатний львівський каратист Станіслав Горуна виставив на продаж свою бронзову медаль Олімпійських ігор 2020 року в Токіо на аукціоні. Медаль була продана за $20,5 тис, або майже 600 тис. грн. Виграшну ставку зробив покупець із Японії – з країни, де Стас завоював олімпійську медаль.

Усі виручені кошти буде надіслано у фонд Ukraine Alive 2022, який адресно допомагає Нацгвардії, ЗСУ, теробороні та переселенцям.

Чоловік, який викупив медаль Станіслава, живе у Токіо. Він побажав залишитися анонімним, але розповів Tribuna.com Украина, що планує зробити з нагородою.

“Я не хочу, щоб пан Станіслав втратив свою бронзову медаль з Олімпіади. Якщо він не проти, то я б хотів запросити його в Токіо після того, як Україна відновить мир, і повернути йому нагороду. Я сподіваюся, що Горуна знову зможе привезти її додому з Японії. Не хочу бути тягарем для Станіслава під час війни. Був би вдячний, якби ви йому сказали, що я буду радий почути його, коли в Україні настане мир”, – розповів покупець з Японії, який таким чином підтримав Україну.

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.