Юні спортсмени Львівщини серед кращих на всеукраїнській спартакіаді “Повір у себе” у змаганнях з плавання

В період з 9 до 11 червня 2015 року у місті Миколєві відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

Успішно на цих змаганнях виступили юні львівські плавці Роман Мичка та Святослав Дороцький, які вибороли 5 медалей різного ґатунку.

Зокрема, Роман Мичка виборов І місце на дистанції 100 метрів брасом, ІІ місце на 200 метровій дистанції комплексним плаванням та ІІ місце в плаванні 100 метрів на спині. Святослав Дороцький посів І місце на дистанції 50 метрів брасом та ІІ місце на вдвічі довшій 100 метровійдистанції брасом.

Вітаємо плавців «Інваспорту» Львівщини та їхніх персональних тренерів: Олену Данілову й Олену Сальнікову.