Інші види спорту

Завершився п’ятий чемпіонат Сокальщини з волейболу

В ньому взяли участь дванадцять команд: п’ять у вищій лізі і сім – у першій. Чемпіонат проходив у два кола. Було зіграно 62 гри.

У вищій лізі перше місце виборола команда СП «Датський текстиль». Відчувалась вміла організація та підготовка команди Ігорем Тріскою та Юрієм Новосадом. Друге місце посіла команда ДЮСШ «Соколяни», третє – команда «Вемо», яку очолює граючий тренер Володимир Сичик.

 В першій лізі перемогу вперше здобула команда с. Карів, організована вчителем Михайлом Леушом. Люблять волейбол у Карові. Це було помітно під час проведення туру в спортивному залі місцевої школи, який гостинно надав директор Вадим Нарзикулов: підтримати команду прийшли численні вболівальники. Друге місце завоювала команда с. Свитазів – минулорічний чемпіон. Своєю організацією та стабільною грою волейболісти завдячують фермеру Ігореві Хом’яку, який опікується їхньою командою.

Організаційна рада щиро вдячна всім, хто долучився до проведення чемпіонату, підтримував його, а також з розумінням поставився до розвитку та популяризації волейболу на Сокальщині. Особлива подяка тим ентузіастам, які організовують команди по селах: Хоробрівському сільському голові Володимиру Саві, братам Василеві та Ігорю Березам, директору Ільковицької школи Андрієві Костюку та вчителеві Володимиру Логіну, підприємцю з Боб’ятина Володимиру Шереметі, вчителю Забузької школи Сергієві Ваську, жителю с. Забужжя Святославу Полянчуку, організатору ветеранів Михайлу Вавріву, директору ТзОВ «Вемо» Михайлові Романчуку, керівнику «Датського текстилю» Йоргану Седерхолму, начальнику відділу освіти Романові Монастирському.

Роман ПЛЕТІНКА, секретар федерації волейболу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.