Інші види спорту

Завершився веломарафон «Львівська Сотка» – оголошено переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» цьогоріч зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років

Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали з Сокільників до Брюхович. Літня «Львівська Сотка» – одні з наймасовіших велоперегонів в Україні. Організовує їх «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Долала дистанцію разом з велосипедистами і команда управління молоді та спорту Львівської ОДА у складі Романа Хім‘яка, Романа Селіверстова, Олега Білика та Олега Кисіля. Прийшов підтримати команду та дати стартовий постріл і голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Такі події породжують справжні спортивні традиції. Тих, хто з року в рік їздить «Сотку», надзвичайно багато. Сюди приїжджають, щоб побачити друзів, позмагатись з собою, перевірити, на що здатен. Переконаний, що якби не карантинні обмеження, ми б учора приймали не одну тисячу учасників», – зазначає керівник управління Роман Хім‘як.

В абсолюті серед жінок перемогу виборола киянка Ольга Ящук, другою фінішувала одеситка Валентина Петрушенко, а третьою стала львів‘янка Ірина Орлова.

Серед чоловіків в абсолюті перемогу виборов львів’янин Віктор Гузов із результатом 2 години 22 хвилини 54 секунди, срібним призером став Євген Філін, бронза в Дениса Батюхова, а четвертим фінішував Тарас Дубинець. Усі троє – кияни.

Нагородили також наймолодших учасників веломарафону: цьогоріч це 13-річний жовківчанин Станіслав Лещик та 12-річна львів’янка Анастасія Дотик. Станіслав зізнався: було дуже важко, але радий, що зміг. Найстарший учасник змагань – 80-річний Геннадій Печенюк.

Зауважимо, осіння «Львівська Сотка» запланована на 26 вересня.

Голос Сокальщини на GoogleNews