Збірна боксерів Львівщини виборола 8 медалей на національному чемпіонаті

На Рівненщині завершується чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, у ньому взяли участь і спортсмени зі Львівщини.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА відрядило для участі у цих змаганнях повний склад збірної Львівщини – 10 спортсменів та 2 тренерів. Більшість спортсменів повертається додому з нагородами.

Чемпіоном України у ваговій категорії 63.5 кг став Даниїл Заморило. Бокс хлопець опановує у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник – Заслужений тренер України Андрій Сальва.

Віце-чемпіонкою України у ваговій категорії 50 кг стала Анна Добровольська. Спортсменка тренується в Академії боксу Андрія Котельника. Її тренує Роман Джуман. Бронзу у цій же ваговій категорії виборола Христина Бахматьєва, яка тренується  у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2 під керівництвом Юрія Вітика.

Бронзу також виборола Тетяна Масюк, яка змагається у ваговій категорії 54 кг. Вона займається у Дитячо-юнацькій спортивній школі імені Антона Білого. Тренує спортсменку Василь Жидков.

Третє місце посіла і Іванна Букась у ваговій категорії 63 кг. Її тренує Михайло Стахнів у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2.

Ще одна бронзова призерка – Тетяна Дачишин, яка змагалась у категорії 66 кг. Спортсменка тренується в Академії боксу Андрія Котельника під керівництвом Романа Джумана.

Серед чоловіків третє місце виборов Степан Пущак, який виступає у ваговій категорії 51 кг. Його тренує Михайло Стахнів у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2.

Також бронзу виборов Павло Смолинський, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи імені Антона Білого. Хлопець змагався у ваговій категорії понад 92 кг. Його тренує Олександр Бодня.