ЗМАГАЛИСЯ ПОЛIАТЛОНIСТИ

23-24 жовтня 2010 року в м. Дрогобич відбулись змагання з літнього поліатлону за програмою ХІХ спортивних ігор Львівщини. Згідно з положенням команда складалась з 6 осіб, які виступали в різних вікових групах. Так, наш район в першій віковій групі (19811991 р. н.) представляли Олена Сусол та Іван Гавалко, в другій віковій групі (19711980 р. н.) – Галина Єременко та Тарас Бицький і в третій віковій групі (1970 р. н. та старші) – Тетяна та Віктор Оріоне.

В перший день проходили змагання з бігу на короткі дистанції, стрільби з пневматичної рушниці, метання гранати та плавання. На другий день учасники турніру бігли крос.

В персональному заліку найкращий результат в своїй віковій групі показала Тетяна Оріоне, третє місце в своїй групі посіла і Галина Єременко. Дівчата були нагороджені медалями.

В загальнокомандному заліку команда нашого району посіла перше місце і була нагороджена кубком та грамотою.

В підсумку за програмою ХІХ спортивних ігор Львівщини Сокальський район займає перше місце.

Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».