Головна / Наші інтервю / Газета чи інтернет?

Газета чи інтернет?

Оксана ФАРИНА, 33 роки:

– В нашій сім'ї всі читають газети, комп'ютера не маємо. Регулярно передплачуємо "Голос з-над Бугу", купуємо "Експрес", інші обласні газети.

 Марія ІВАСІВ, 22 роки:

– В нашій сім'ї купують переважно обласні газети. Тож читаю здебільшого "Експрес", "Високий замок". Часто користуюся Інтернетом, там знаходжу необхідний для роботи та навчання матеріал. В Інтернеті його можна знайти набагато більше і швидше.

Тож мої подруги і знайомі в основному користуються ним.

 Сергій БЕНЕДИШИН, 20 років:

– Без сумніву, Інтернету. Він надає величезні можливості: дізнаєшся багато, можеш працювати, не виходячи з дому, спілкуватися з рідними, друзями.

 Євгенія РОМАНЮК, 67 років:

– Як і більшість людей старшого покоління, звикла більше до друкованого слова. Регулярно купую в кіосках районну газету "Голос з-над Бугу", "Експрес", "Добрий лікар". Моя внучка має комп'ютер, пропонує мені заглядати в Інтернет, та я більше довіряю газетам, бо в Інтернет хто що хоче – те й запускає. Ще раз переко-налась в цьому, коли моя знайома скористалась надрукованим там рецептом і потрапила в лікарню.

Лариса ФІНІВ, 43 роки:

– В моїй сім'ї і я, і моя донька Надійка, яка навчається у 6 класі, користуємось Інтернетом – це зручно, швидко, розширює кругозір.

п. Оксана, 40 років:

– Комп'ютера не маю, газет не читаю. Мені вистачає новин по телевізору. Зате сплю спокійніше.

 Галина ЯРОШ, 58 років:

– З пенсії на передплату газети не вистачає, а Інтернетом користуюсь щодня. Цікавлюсь новинами, політикою, культурою, мистецтвом, спілкуюсь з одногрупниками, знайомими. Там є маса цікавого, можна подорожувати цілим світом. Знаходжу і новини з нашого краю. Одна з останніх – про гірників шахти "Надія", які через відімкнену електроенергію не могли піднятись на поверхню. Також можу зайти на сайт районної газети і прочитати місцеві матеріали, які мене цікавлять.

Опитувала
Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!