Головна / Наші інтервю / Кількість підприємств мінімізаторів на Сокальщині зменшилась

Кількість підприємств мінімізаторів на Сокальщині зменшилась

Податок на прибуток підприємств є одним з бюджетоутворюючих податків у формуванні надходжень Зведеного бюджету Сокальського району. Саме тому він перебуває під пильною увагою працівників відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС. Податківці  постійно здійснюють низку заходів щодо залучення резервів для забезпечення повноти декларування та сплати податку на прибуток та щодо контролю за підприємствами, що входять до ризикових груп  збиткових підприємств, підприємств, які декларують доходи на рівні витрат, та підприємствмінімізаторів.

Протягом 9-ти місяців поточного року до Зведеного бюджету при завданні 8762,1 тис. грн. фактично зібрано податку на прибуток у сумі 10738,9 тис. грн., це на 1976,8 тис. грн., або на 22,6 відсотка більше понад план. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 42,6%, або 3206,2 тис. гривень.  
 
Згідно поданих податкових декларацій з податку на прибуток за підсумками І півріччя 2012 року платниками задекларовано податок на прибуток у сумі 4782,6 тис. грн., що на 3195,2 тис. грн. більше, ніж у І кварталі 2012 року та на 3593,2 тис. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рівень податкової віддачі з податку на прибуток за І півріччя склав 1,25%, що на 0,41% більше, ніж в І кварталі 2012 року та на 0,90%, як торік.
 
Внаслідок проведеної індивідуальної роз’яснювальної роботи серед платників податків та робочих зустрічей і співбесід з керівниками підприємств, які мінімізують надходження з податку на прибуток, за І півріччя 2012 року кількість підприємствмінімізаторів зменшилась на 4 суб’єкти господарської діяльності в порівнянні з І кварталом 2012 року та на 6 суб’єктів господарювання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Підприємствамимінімізаторами за підсумками першого півріччя ц.р. задекларовано податок на прибуток в сумі 1641,2 тис. грн., що на 1605,5 тис. грн. більше, ніж в І кварталі 2012 року.
 
За результатами проведених камеральних перевірок донараховано податку на прибуток  в сумі 140,4 тис. гривень.
 
Робота в цьому напрямі продовжуватиметься і надалі, увага з боку податківців до підприємств, що належать до груп ризику, не зменшуватиметься, і лише сумлінним платникам податків боятися нічого. 
 
Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі  Львівської області ДПС.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!