Як уже повідомлялось, з наступного року часопис "Голос з-над Бугу" виходитиме щочетверга на 12-ти сторінках, перша і остання будуть кольоровими. Щотижня на читачів чекатимуть цікаві розповіді про неординарні особистості, історію Сокальського краю, життєві історії, розвиток району та ін. Я поцікавилася у читачів, чи до вподоби їм "Голос з-над Бугу" і матеріали на які теми вони хочуть бачити на його сторінках.
Ось що вони відповіли:
Олексій ВАСИЛІВ, пенсіонер:
– З районною газетою потоваришував давно, ще коли вона мала назву "Вперед". І відтоді не розчарувався в ній, бо тут знаходжу все, що потрібно. Читаю статті про історичне минуле Сокальського краю, історію міст та сіл району, про життя простих людей, які працюють на землі, щоб ми мали хліб на столі. Цікаві життєві історії вирізаю, а потім даю перечитати рідним та знайомим. Багато статей в газеті на духовну тематику, це добре, бо "Голос знад Бугу" несе людям слово в домівки, знайомить з прекрасним. З наступного року газета трохи подорожчає, як і всі періодичні видання, але і стане товстішою, кольоровою. Хочу, щоб журналісти продовжували писати в такому ж дусі, як і зараз, бо газета може стати зразком для інших видань.
Марія КОЛОДІЙ, продавець:
– Газету "Голос знад Бугу" читаю рідко, коли приїжджаю в село до бабусі, вона її передплачує. Хочеться, щоб в ній друкували гороскоп, кросворди, анекдоти. Я неодноразово готувала страви за рецептами, вирізаними з районної газети, все виходить дуже смачне, тому хочу, щоб друкували також кулінарні рецепти, поради як робити консервації, вони цікаві багатьом.
Іван КУШНІР, вчитель:
– Я вже передплатив "Голос знад Бугу" на наступний рік. Мені, як вчителю, цікаво читати матеріали з освітніх округів, там дописують мої колеги зі шкіл, учні. А ще я шанувальник футболу, тому починаю читати газету з сторінки, на якій друкують матеріали про спорт, щотижня стежу за турнірними таблицями, надіюся, що спортивні новини журналісти висвітлюватимуть і надалі. Думаю, варто було б на наступний рік друкувати матеріали для дітей казки, віршики, скоромовки.
Ольга ПИНКА, пенсіонерка:
– Я пенсіонерка, знаходжусь на заслуженому відпочинку. Тому з нетерпінням чекаю вівторка і п’ятниці, коли листоноша приносить "Голос знад Бугу". З газети дізнаюся, що нового відбувається в районі, на Львівщині та в Україні загалом. Газету читаю від першої до останньої сторінки, добре, що є програма телепередач на тиждень. На наступний рік хотілося б, щоб у газеті друкували більше порад, як лікувати хвороби народними методами, адже ціни в аптеках дуже високі, не кожному по кишені придбати дорогі ліки. А ще – щоб друкували посівний календар, поради по догляду за городом і садом. В наступному році, думаю, журналісти продовжуватимуть працювати на такому ж високому рівні.
Ігор МОШКО, домогосподар:
– "Голос з-над Бугу" іноді купую в кіоску. Подобаються матеріали на спортивну тематику. Також дізнаюся, яка політична ситуація в країні, що нового в селах району, чим живуть люди. В газеті друкують цікаві статті фахівців з податкової інспекції, управління праці та соціального захисту населення. Дуже цікаво було читати консультації фахівців з приводу пенсійної реформи, варто такі публікації друкувати і в наступному році. Добре, що реклами в газеті не так багато, як в іншій пресі. В наступному році журналісти нехай більше уваги приділяють розслідуванням, експериментам. Ось, наприклад, пройтися магазинами міста, простежити, в яких продають алкоголь і сигарети неповнолітнім і висміяти на сторінках газети на цілий район тих підприємців, які заради свого прибутку роблять біду, споюють молодь.
Записала Ольга ДИЛИН.