Наші інтервю

Чому зростає популярність Кирилівки серед зарубіжних туристів

Останні двадцять років вважалося, що вітчизняні морські курорти становлять інтерес тільки для наших співгромадян. Якщо на берегах Чорного або Азовського морів туристу доводилося зустріти іноземця, то це розцінювалося як випадковість. Мовляв, приїхав любитель екстриму подивитися екзотичні місця. Але розмови про залучення відпочиваючих з далекого зарубіжжя не велися навіть серед власників приморських готелів.

У той же самий час, процес потихеньку пішов. Спочатку іноземці приїжджали рідко, потім їх кількість почала потроху збільшуватися. Звичайно, різкого стрибка, після якого на пляжі почала б повсюдно звучати німецька чи англійська мова, не сталося. Але кількість інтуристів початок впевнено зростати. І де б ви думали? А от і не вгадали ! Ялта чи Одеса тут зовсім ні причому. Найбільше збільшення потоку відпочиваючих з далекого зарубіжжя, відзначено в невеликому селищі Кирилівка.

Ну, селище може бути і не дуже великий, всього якась тисяча жителів, а ось, курорт тут розвернувся дуже навіть великий. Головне надбання Кирилівки – величезної довжини пляж, що має вихід до води відразу з двох сторін. Якщо хоча б мигцем поглянути на географічну карту, то відразу видно, що вся курортна зона розташувалася на двох косах, що відокремлюють води Азова від лиманів. Виходить, що відпочиваючий може вибирати водоймище, в якому він буде купатися. Готелі вишикувалися в дну шеренгу, утворивши майже суцільну смугу забудови, довжиною у двадцять кілометрів. Вибирай, який тобі більше подобається, кожен знаходиться у «першій лини від моря», кожен має власним пляжем.

Тут завжди вистачає вільного місця на пляжі, хочеш усамітнитися – пройди трохи далі по косі і відпочивай собі на лоні дикої природи. Іноземці, особливо жителі західноєвропейських держав, дуже цінують таку можливість. Вони вже нагодовані галасливими курортами Іспанії та Хорватії, де складно знайти спокійне місце для відпочинку на пляжі. Тому жителі Німеччини та Франції хочуть спробувати знайти тут в Кирилівці відпочинок на Азовському морі, скориставшись можливостями інтернету. Поки їх не дуже багато, але тенденція вже почала простежуватися.

Щоб привернути увагу іноземців, готелі повинні довести рівень сервісу до європейських стандартів. У Кирилівці вже є кілька готелів, які перейшли на новий рівень обслуговування. У таких пансіонатах персонал працює не покладаючи рук – постіль змінюється, номери прибираються, екскурсії організовуються, пляж підтримується в гарному стані. А вартість проживання якщо й підвищується, то не більше, ніж рівень інфляції. Іноземці, щоб про них не розповідали, теж вміють рахувати свої гроші і роблять це дуже добре. Вони побували в різних країнах і вміють цінувати якість обслуговування і низькі ціни.

Є в Кирилівці і недорогі готелі. Ні, не варто думати, що по комфорту номерів вони сильно поступаються своїм конкурентам. У них теж сяє чистота, всі меблі і техніка знаходиться в чудовому стані. Просто вони пропонують менший спектр послуг, розрахований на не самих багатих гостей. Адже багато хто їде на береги Азова, щоб відпочити за зовсім невеликі гроші. Тут є все, що їм може знадобитися. Прямо в номері є обладнана кухня, з усім необхідним посудом – можна самостійно готувати собі їжу. Є дитячий майданчик і місце для барбекю. Адже більшість наших співгромадян ще не готові платити за повний пансіон, вони воліють обслуговувати себе самі.

Який готель краще – вибирати тільки вам. Але пропозиції по Кирилівці варто вивчити найуважнішим чином і скоріше приймати рішення, адже вільних номерів може і не залишитися до початку сезону.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.