Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Реформування медицини – на часі, але не за рахунок того, що Сокальський район буде позбавлений спеціалізованого медичного обслуговування, а ще – це втрата робочих місць і фінансова залежність від Червонограда.

На одній з робочих нарад голова районної ради Ігор ДАЦЮК озвучив те, що Головне управління охорони здоров”я ЛЬвівської ОДА розробило порект-схему мережі госпітальних округів, за яким Сокальський район входить у Червоноградський госпітальний округ. Свою позицію з цього приводу редакція попросила висловити голову Сокальської районної ради Ігоря ДАЦЮКА.

– Ігоре Михайловичу, звідки взялася ця інформація щодо Червоноградського госпітального округу, може це лише чутки?

– 29 липня відбулася виїзна колегія Головного управління охорони здоров`я Львівської ОДА у місті Сколе, на якій, власне, і обговорювався проектсхема мережі госпітальних округів Львівської області, за яким Сокальський район входитиме до Червоноградського госпітального округу. Вважаю, що це категорично не відповідає інтересам громади Сокальщини. Бо наслідком цього є те, що кошти будуть надходити до центру округу, тобто у Червоноград, з часом відбудеться скорочення посад і робочих місць сокальських медичних працівників, відповідно відрахування від заробітної плати йтимуть у місцевий бюджет міста Червонограда, податки – також до наших сусідів. Переконаний, що можуть бути створені два госпітальні округи: у Червонограді і Сокалі, адже Сокальський район за територією та кількістю населення є найбільшим на Львівщині. Мешкає на території району 97 тисяч населення і власне в інтересах мешканців Сокальського району створити і у нас, в Сокалі, госпітальний округ.

– Бо ми вже і так багато що втратили: Центр електрозв`язку, Центр поштового зв`язку…

– Так. Було таке. І через те ми втрачаємо позиції. Я противник таких об`єднавчих процесів. І тут потрібна тверда позиція громади району  запобігти цьому.

Розмовляла Оксана ПРОЦЬ.

Exit mobile version