Наші інтервю

Сокаль – ми горді за наше Місто

Редакція газети звернулася до депутатів, представників найбільших фракцій у Сокальській міській раді із запитанням: що, на Вашу думку, можна реально змінити у місті і щоб Ви хотіли побажати сокальчанам?

Єлизавета ЦАР (ВО «Батьківщина»):

– Побажати собі і сокальчанам, щоб ми відчували гордість, що мешкаємо у Сокалі, бо ж це наш рідний дім. Навіть пташина не засмічує свого гнізда, в якому живе. А ми? Там недопалок, там обгортка з цукерки, шкірка з банана – і утворюється смітник. Тоді ми нарікаємо, яке брудне наше місто! На себе нарікаймо, бо ми – це ошатне зелене містечко над «Бугом синіх вод», як співається у пісні про Сокаль, засмічуємо, товчемо газони і клумби. А як ми спотворюємо ауру шляхетного галицького міста своїми нешляхетними, нецензурними висловлюваннями.

Чому б ці слова не замінити на «прошу», «перепрошую»?

Мрію про те, аби Сокаль зробити атракційним, який би приймав туристів, бо й у нас є чим похвалитися і що показати.

Іван ПОДПОРІН (ВО «Свобода»):

– Навіть за короткий час можна щось змінити у місті. От хоча б взяти міський парк. Ще недавно сюди було гидко зайти, бо всюди – гори сміття, пляшки, обгортки… На толоці депутати Сокальської міської ради почистили його. І вже цей зелений оазис має інший вигляд. Незабаром тут відкриють сучасний дитячий майданчик, буде освітлення. Матимуть можливість молоді батьки з діточками погуляти, малятка зможуть бавитися. Від цього тепліє на душі. Дуже хотілося б знову відновити дитячі майданчики у мікрорайоні Героїв УПА. Хоча б біля кількох будинків спорудити ігрові площадки для дітей. Це можливо і реально.

Любов КРАВЦОВА (Конгрес українських націоналістів):

– Весною, влітку завжди наше місто було особливо красивим. Були часи, коли на міських клумбах цвіли троянди та інші квіти, і ніхто їх не нищив, не крав. У цьому році такі гарні, різнобарвні квіти висадили біля пам`ятників Т. Шевченку, Є. Петрушевичу, на центральній вулиці, біля школи мистецтв імені Віктора Матюка, сокальської ратуші. Давайте відновимо цю традицію. Адже можна біля адмінприміщень, освітніх закладів розбивати клумби і заквітчувати місто. Продовжуймо цю добру традицію наших предків. Можемо самі•для себе наше місто перетворити на квітник.

Юрій ЧАБАН («Фронт змін»):

– Сокаль – це місто зі славною історією та багатими традиціями. Сокальчани завжди славилися своїм натхненням та доброю вдачею.

Напередодні Дня міста Сокаля хотів би побажати усім мешканцям виваженості і толерантності, віри в краще майбутнє. Лише тоді спільними зусиллями зможемо вирішити наболілі проблеми.

Марія КОНОПЛИЦЬКА («Наша Україна»):

– Переконана, що молодь – це майбутнє Сокаля. І за неї ми можемо боротися. Тому варто б нам разом з правоохоронними органами пройтися нічними барами, забігайлівками і забрати звідти шкільну та студентську молодь, щоб не пропивала і не прокурювала свою молодість, здоров’я і, зрештою, майбутнє. І друге. Треба віддати шану нашим стареньким. Дехто з них по кілька разів – чи то до церкви, чи, аби ж добратися на ринок, користується послугами маршруток. Мають посвідчення, але з таким острахом показують їх водієві, аби той не знервувався і не висадив з автобуса. Треба мати хоч крихту поваги до тих сивочолих сокальчан – адже вони – наш фундамент того спільного дому, який називається Сокаль. 

Голос Сокальщини на GoogleNews