Наші інтервю

У 124 одномандатному виборчому окрузі переміг міністр охорони здоров’я України Олег Мусій

Опрацьовано сто відсотків протоколів. За нашого земляка проголосували 30004 виборці. Отже, перше інтерв’ю з Олегом МУСІЄМ – переможцем виборчих перегонів.

– Пане Олеже, поки що немає офіційних підсумків результатів позачергових виборів до Верховної Ради, але зі сайту ЦВК видно, що Ви перемогли. Отже, Ваші враження і побажання виборцям?

– Насамперед, хочу побажати виборцям не втрачати надію, що в Україні може бути українська влада, яка б дбала про них, а не вони їй слугували. І, звісно, подяка виборцям, і не лише тим, які за мене голосували, а всім, хто проявив громадянську активність і прийшов на вибори. Бо Сокальщина – один з таких регіонів, де була досить висока активність порівняно з усією Україною. Майже сімдесят відсотків – це велика кількість. І особлива подяка виборцям, які голосували за мене, які повірили в мою програму і тому, що я декларував на зустрічах, це теж є свідченням відсутності того розчарування, яке є у частини суспільства. Маю надію, що виправдаю довіру.

– Скажіть, будь ласка, яким був для Вас цей передвиборчий період, з якими проблемами довелося зіткнутися?

– Передвиборчий період був дуже складний, бо фактично тривав лише місяць. Найвдячніше, що було – це зустрічі з виборцями, бо спілкувався з дуже багатьма людьми. Добре, що люди почули, зрозуміли мене, мою програму і напрацювання. Я не вів антиконкурентної боротьби конкретно проти когось із кандидатів, не застосовував жодних чорних технологій. Єдине, що на мене, на превеликий жаль, в кінці вилили багато всілякого бруду, який абсолютно не відповідає дійсності, але хай це залишається на совісті тих, хто це робили. Застосування технології, на яку вони сподівалися, додало мені впевненості у правильності мого шляху.

– Пане Олеже, очевидно, у Верховній Раді Ви працюватимете у комітеті, який займатиметься проблемами охорони здоров`я. Що б Ви, насамперед, зробили для покращення роботи цієї галузі?

– Необхідно втілити напрацювання для побудови в Україні нової системи охорони здоров’я європейського зразка. Це буде моя основна діяльність у Верховній Раді. А також займатимуся втіленням інших системних реформ. І обов`язково – проблемами регіону, вирішенням питань, які турбують Сокальщину, Червоноград, Кам’янеччину.

– Якби Вам знову запропонували посаду міністра охорони здоров`я, що б Ви вибрали – міністерство чи депутатство?

– Я думаю, що після довіри такої кількості людей, я не маю морального права їх зраджувати, тому однозначно працюватиму у Верховній Раді. Якби я йшов по партійній квоті, то, зрозуміло, можна було б розглядати питання і міністерства. А зараз бачу себе лише у Верховній Раді.

– Дякую за розмову і до зустрічі в Сокалі.

Розмову вів Василь СОРОЧУК.

Олег МУСІЙ:

«ВДЯЧНИЙ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПОВІРИЛИ В МЕНЕ»  

      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.