Головна / Наші інтервю / Влада мусить вислухати і допомогти

Влада мусить вислухати і допомогти

Коли щось трапляється у жителів міста чи села, коли навіть треба елементарної поради, люди йдуть до влади. Мабуть, сільські, міські та районний голови за свої каденції розуміють, який широкий у людей аспект проблем, починаючи від поганих доріг, малих зарплат до того, що малі діти не слухаються, а великі п`ють. Часом представники влади, особливо на селі є і юристами, і лікарями, і педагогами, і міліціонерами. Бо таке їх покликання, владу їм довірили люди, і людям вони мусять служити. Минув рік, коли Сокальську районну раду очолив Ігор Дацюк. Напередодні Дня самоврядування він коротко поділився першими здобутками і планами та привітав своїх колег з тою почесною місією – служити людям.

– Ігоре Михайловичу, що Вам і апарату районної ради, на Вашу думку, за цей час вдалося зробити?

– Завдяки злагодженій роботі апарату районної ради, постійних комісій, президії, завдяки активності і конструктивній роботі депутатського корпусу, в цілому, відбувається якісна підготовка і робота засідань сесій районної ради. Аби осучаснити і полегшити нашу працю, бути більш мобільними, поінформованими, завершуємо проводити Інтернет у місцеві ради. Провели роботу з ними й щодо взяття на баланс місцевих рад основних комунальних доріг (вулиць) населених пунктів району. Вже у перші місяці роботи новообраної ради, ми разом з керівництвом райдержадміністрації побували і ознайомилися з ситуацією, в тому чи іншому місті чи селі, побачили нагальні проблеми закладів культури, освіти, охорони здоров`я. Переконаний, дадуть результат міжнародні зустрічі з нашими сусідами з Томашівського та Грубешівського повітів (Республіка Польща), Брестського району (Білорусь).

Спільно з депутатами обласної ради, райдержадміністрацією у цьому році залучено у три рази більше коштів у порівнянні з 2009 та 2010 роками на ремонт комунальних доріг наших населених пунктів.

-У своїй роботі Ви мали б відчувати підтримку і опертя, конструктивні пропозиції депутатського корпусу, а також як оцінюєте роботу новообраних голів місцевих рад?..

– Вважаю, що, загалом, злагоджено працює депутатський корпус Сокальської районної ради. Є у нас сільські, міські ради, у яких є чому повчитися. Поряд з головами місцевих рад, які трудяться не перше скликання, розпочали роботу в органах самоврядування 16 новообраних голів. З них ініціативно працює Волсвинський сільський голова Віктор Притулко.

– Отже робота триває, які найважливіші завдання вважаєте, аби над ними працювати наступного року?

– Безумовно, стратегічним завданням для району є відкриття міжнародного пункту пропуску "Угринів-Долгобичів". Ремонт доріг загального користування, які обслуговує "Райавтодор" і є на балансі Служби автомобільних доріг. Спільно з депутатами обласної ради будемо працювати над залученням додаткових коштів з обласного та державного бюджетів для розвитку інфраструктури району.

Але попри ці конкретні завдання, районна рада є, так би мовити, "законодавчим органом" і це її головне завдання.

У день самоврядування хочу подякувати усьому депутатському корпусу та апарату районної ради, головам та працівникам місцевих рад, побажати міцного здоров`я, плідної праці, бо працюємо ми для і заради людей.

Розмову вела Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!