Головна / Наші інтервю / Водне господарство Сокальщини – минуле, сучасне і майбутнє

Водне господарство Сокальщини – минуле, сучасне і майбутнє

Водне господарство Сокальщини має своє минуле, сучасне і майбутнє. Про це наша розмова з начальником Сокальського управління водного господарства Василем Івановичем НОВОСАДОМ.

– Над чим працює нині управління водного господарства?

– Діяльність Сокальського УВГ спрямована на реалізацію державної політики в галузі водного господарства, вдосконалення методів і технологій експлуатації міжгосподарських меліоративних систем, збереження їх технологічної цілісності та утримання в робочому стані, виконання ремонтнодоглядових робіт, дотримання водоохоронного законодавства на землях водного фонду, раціональне використання та відновлення водних ресурсів, виконання заходів, пов`язаних із попередженням шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, включаючи захист населених пунктів і земель. Високі врожаї сільськогосподарських культур залежать від утримання в робочому стані меліоративних систем, основним завданням яких є відведення надлишкової вологи на сільськогосподарських угіддях, створення і постійне підтримування в кореневому шарі грунту оптимального водноповітряного режиму. Виконуємо комплекс ремонтнодоглядових робіт (очистка каналів від мулу, обкошування каналів, ремонт гідротехнічних споруд, вирубка чагарника).

– Чи співпрацює Сокальське управління водного господарства з місцевою владою, чи є взаєморозуміння і підтримка?

– Управління тісно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях, пов`язаних із захистом сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та щодо підтоплення населених пунктів. З приводу цього прийнята районна програма. Тепер проводимо роботи на території Карівської сільської ради, а також на об`єктах по відведенню поверхневих вод на території Волицької та Сілецької сільських рад. Наші працівники беруть участь у природоохоронних та громадських акціях «День довкілля», «До чистих джерел».

– Очевидно, що управління має професіоналів своєї справи, сумлінних і добросовісних працівників…

– Хочу висловити вдячність усім працівникам за сумлінну працю та особистий внесок кожного у розвиток водного господарства району: механізаторам Андрію Форисю, Павлу Фарисею, Іванові Мединському, Романові Саганському, Володимиру Климчуку, працівникам ремонтномеханічної майстерні Андрієві Кальмуку, Віктору Микулинському, оглядачам гідротехнічних споруд Петрові Новацькому, Петру Шереметі, Василеві Возьному, Петру Папаєвичу, Ярославу Кремінцю, Романові Бузьку. А як не згадати тих, хто багато років сумлінно працював у нашому управлінні, це – керівник управління Богдан Фітковський, бухгалтери Ганна Калюга, Лідія Гурін, механізатори: заслужений працівник сільського господарства Борис Джугало, Борис Фітковський, Богдан Джугало, Іларіон Іванець, водій Іван Климчук. Хай їм щастить у житті.

Розмовляла Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!