Головна / Наші інтервю / ВОЗДАСТЬСЯ СТОРИЦЕЮ

ВОЗДАСТЬСЯ СТОРИЦЕЮ

Наприківнці серпня в центрі Сокаля відкрили гарний дитячий майданчик – з гіркою, пісочницею, гойдалками… Тепер малеча з навколишніх і не тільки будинків має де гратися.  Дитячий майданчик виріс завдяки проекту, започаткованому Сокальською Агенцією регіонального розвитку і ініціативі ДП “Датський текстиль”. Ми зустрілися з директором цього підприємства п. Йоргеном Седерхолмом і попросили його розповісти про те, як виник такий задум. Ось що він сказав:

– В минулому році Сокальська Агенція регіонального розвитку звернулась до нас з декількома пропозиціями, серед яких був і проект побудови дитячого майданчика. Ми його підтримали. Розпочиналось все восени, тож робити майданчик на зиму не було секнсу та й потрібен був час, щоб пройти певну юридичну процедуру. Спонсором проекту була фундація нашого засновника. Хоча левову частку коштів виділили ми, але, звичайно, без додаткових внесків місцевих підприємців цей проект було б неможливо втілити в життя. Ми їм щиро вдячні за те, що вони нас підтримали, повірили в цей проект. В зв’язку з обмеженістю бюджетних коштів такі проекти можливі лише з використанням приватної ініціативи. Ми, як працівники “Датського текстилю”, наш засновник дуже задоволені якістю майданчика, використанням коштів, які ми надали.

З іншого боку, без таких ініціативних людей як директор Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк, такі проекти не були б втілені в життя. Хочемо тільки попросити сокальчан бережно ставитись до обладнання, щоб він прослужив довгий час.

Кожного дня на цьому майданчику лунає дитячий сміх. З дітьми сюди приходять матері і батьки, знайомляться, спілкуються. Ось що вони говорять:

Тетяна БУГАЙ:
– Хоча живемо в іншому кутку міста, та приходимо на цей майданчик. Дітям тут подобається, багато місця, є де побавитися. А ми, дорослі, тим часом знайомимося, відпочиваємо. Тож вдячні всім, хто облаштував цей майданчик.

Юлія ОГІНСЬКА:
– Тепер маю куди приводити сина побавитись. Було б чудово, якби таких майданчиків в місті побільшало.

Мар’яна ГРИСЮК:
– В селі Конотопи, де ми живемо, майданчика нема. Тож привожу донечку сюди. Вона бавиться з дітьми, їй тут весело.

…Наразі на майданчику бавляться діти. Але засновники проекту вже думають про те, як його розширити. Незабаром тут зможуть займатися спортом молоді мами та батьки.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!