Головна / Наші інтервю / Зоряне літо в Артеку

Зоряне літо в Артеку

Фестиваль "Сузір’я-Артек" скликає щороку до дитячого табору “Артек” дітей, які цікавляться дослідженням космосу та ракетомоделюванням. В цьому році на аерокосмічній зміні відпочивало понад 200 дітей з усієї України. Серед них були і ми, гуртківці Сокальської станції юних техніків.

Кілька років ми відвідували гурток ракетомоделювання. Там під керівництвом Віктора Яковича Куліша, директора Сокальської районної станції юних техніків, розробляли моделі космічних апаратів. На Сокаль-горі проводили їх запуск і випробування. У Золочеві на обласних змаганнях нам вдалося зайняти призові місця. А нагородою стала поїздка у Крим на XX міжнародний фестиваль "Сузір’я-Артек".

“Артек” зустрів нас теплим морем, цікавою програмою і різноманітними заходами. Найзахопливішою була зустріч з першим космонавтом України Леонідом Каденюком, ветераном ракетно-космічної галузі В. Г. Комановим, головним інженером – першим заступником генерального директора ДП "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля" М. А. Бондарьом, заслуженим випробовувачем космодрому Байконур Б. Г. Лапідусом. Ми дізнались, що Україна – космічна держава. У неї є багато талановитих вчених, інженерів, конструкторів, льотчиків-випробовувачів. Виготовлені на Дніпропетровському заводі ракетоносії виводять на орбіту землі не тільки українські супутники, але і супутники інших держав.

Час проминув дуже швидко. Ми залишали “Артек” з переконанням, що наше захоплення ракетомоделюванням є не лише мрією, а і дуже важливою справою. Тому діти повинні цікавитись технікою, науковими досягненнями, щоб робити відкриття у космічних технологіях і бути корисними
для України. А у цьому їм допоможуть гуртки в Сокальській станції юних техніків.

Максим КРАВЧУК,
Роман ШЕБЕЦ,
гуртківці Сокальської
районної станції юних
техніків, учні Сокальського

НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей". 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!