Конкурси

Через пандемію міжнародний конкурс ЛОДА “Кришталева цегла” за кращі архітектурні об’єкти відбудеться навесні

Традиційно, щороку у грудні відбувається нагородження переможців XХ міжнародного конкурсу “Дім 2019-Кришталева цегла”. Однак через пандемію коронавірусу призами учасників відзначатимуть навесні.

Про організацію і проведення конкурсу сьогодні, 24 листопада, директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько спілкувалася з представником організаційного комітету міжнародного конкурсу у режимі відеоконференції.

Дату церемонії нагородження перенесуть на 26 березня у зв’язку з ситуацією з поширенням коронавірусу та карантинними обмеженнями у світі.

“Спершу йшлося про онлайн-нагородження, проте церемонія має бути ювілейною – двадцятою, тому вирішили, все ж, спробувати зустрітися наживо. Наразі на конкурс подалися понад 30 учасників з Польщі, України та Білорусі. Ми також готуємо заявку, адже час їх прийняття також продовжили”, – розповіла Олена Василько.

Нагадаємо, нагороди  конкурсу “Кришталева цегла” Львівщина отримує майже щороку. Торік журі відзначило всі п’ять архітектурних об’єктів, які подали на конкурс від нашої області.

Зокрема, за найкращу будівельну інвестицію по обидва боки східного кордону Євросоюзу нагороду отримала Церква святого Юра з дзвіницею у Дрогобичі.

Нагадаємо, що організатором Міжнародного Конкурсу “Кришталева Цегла” є Люблінська організація Польського товариства мешканців. Традиційно, нагородження відбувається у Любліні.

Довідково.

Міжнародна і міжрегіональна формула конкурсу відображає ідеї Європейського співтовариства, ґрунтується на взаємообміні знаннями та досвідом, і не тільки у сфері архітектури, будівництва, міського планування, але й захисту довкілля і культурної спадщини. Об’єкти архітектури східного прикордоння ЄС тут оцінюють не тільки з точки зору практичності та оригінальності архітектурних рішень, якості виконання, але й за їхній позитивний вплив на навколишнє середовище, розвиток і підтримку соціальних, культурних і національних цінностей. Відповідно, нагороди отримують всі основні партнери процесу будівництва – інвестор, проектант і генеральний підрядник.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.