Головна / Конкурси / Національний конкурс

Національний конкурс

"Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини"

“Укрпошта” запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 43-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді "Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини", який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізована установа ООН.

Мета конкурсу – розвивати в молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, зв'язуючи між собою людей по всьому світу.

Національний конкурс проводиться з 1. 10. 2013 року до 15. 04. 2014 р. та складається з двох етапів: регіональний етап (конкурс організовують дирекції підприємства в Автономній республіці Крим, 25 областях України, у містах Києві та Севастополі), фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ "Укрпошта").

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту, а також має містити такі елементи листа: адреса адресата (може бути вигаданою), вітання, зміст листа, закінчення (наприклад: з повагою, з любов'ю тощо), підпис.

Для нагородження переможців конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди:
І місце – 5000 грн; II – 3000 грн; III – 2000 грн.

Для нагородження переможців регіонального етапу національного конкурсу Львівською дирекцією УДППЗ "Укрпошта" встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 1000 грн; II – 500 грн;
III – 300 грн. Відповідно до законодавства із сум винагород утримуються податки.

Грошові винагороди виплачуються шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 31 січня 2014 року на адресу: відділ організації роздрібної мережі, Львівська дирекція УДППЗ "Укрпошта", вул. Словацького, 1, м. Львів, 79000.

На конверті зробити позначку "Конкурс ВПС". Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім'я, по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото. Особисті дані про учасників конкурсу без їхньої або представників за законом згоди не розголошуються.

Переможців буде оголошено 30 квітня 2014 р.

Візьми участь в конкурсі! Переможець отримає шанс виграти, зокрема,  поїздку до міста Берн, столиці Швейцарії.

Детальніше про умови конкурсу – на сайті “Укрпошти” або телефоном (032) 236-75-89.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!