Кінцевий термін прийому аплікаційних форм – 25 червня.
Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА запрошує до участі в конкурсі Act to Support організації громадянського суспільства, які працюють над розробленням цифрових інструментів, а саме: благодійні організації громадські об’єднання та інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбутковості.
Act to Support – це акселераційна програма та конкурс проєктів цифрових інструментів, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, та громад, які приймають переселенців.
Основна мета конкурсу полягає в посиленні здатності громадських організацій ефективно співпрацювати з ВПО та місцевими громадами, які їх приймають. Конкурс спрямований на залучення молоді та техноактивістів, сприяння розвитку малого і мікробізнесу та подолання наслідків війни, а також можливість принести новаторські підходи та ідеї, які сприятимуть зміцненню та розвитку ВПО та громад в умовах складних викликів, пов’язаних зі воєнним конфліктом.
У складі журі конкурсу потужні фахівці:
- Віктор Лях – президент Фонду Східна Європа;
- Інна Підлуська – заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»;
- Тетяна Приходько – аналітикиня Міністерства цифрової трансформації України;
- Катерина Оніліогву – керівниця компоненту з комунікації та обізнаності громадськості Проєкту «EU4DigitalUA»;
- Катерина Борисенко – проєктна менеджерка напрямку Open Data/Civic Tech Фонду Східна Європа.
Найкращі 40 команд, відібраних журі, отримають можливість зустрітися з ними на ідеатоні, де вони представлять свої проєкти. Після проходження акселераційної програми, найкращі 20 команд отримають можливість представити свої проєкти на демодні. У кінцевому підсумку, журі обере 10 переможців, кожен з яких отримає фінансову підтримку у розмірі до 20 тисяч євро для реалізації свого рішення.
«Уявіть світ, в якому ваша ідея перетворюється на реальність, допомагаючи тим, хто потребує підтримки та змін. Нехай ваш внесок у цифровий розвиток призведе до справжньої трансформації, покращуючи життя людей і підвищуючи ефективність суспільного управління. Нехай ваша мотивація та творчість приведуть до створення інноваційних рішень, які змінять світ навколо нас. Прийміть цей виклик і станьте каталізатором позитивних змін у сучасному світі», – зазначив Олександр Кулепін, заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) .
Організатори очікують проєкти, які:
- спрощують взаємодію між громадянами та органами влади;
- здатні підвищити рівень безпеки у громаді;
- підвищують прозорість діяльності органів місцевої влади;
- сприяють роботі малого та мікробізнесу в умовах воєнного часу;
- допомагають інтегрувати ВПО (в т. ч. молодь) до громади, що приймає;
- вирішують інші проблеми, які виникли або загострилися внаслідок повномасштабного російського вторгнення.
Детальні умови конкурсу та критерії відбору можна знайти на офіційному веб-сайті.