Головна / Конкурси / Олег Черешневський повернувся з Києва з кубком та дипломами

Олег Черешневський повернувся з Києва з кубком та дипломами

Керівник гуртка – методист Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Олег Черешневський став переможцем першого, заочного туру  3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" і 13-16 травня взяв участь у другому, очному етапі цього конкурсу, який відбувся в Українському державному центрі позашкільної освіти в Києві. 

Під час другого етапу конкурсу "Джерело творчості" педагоги-фіналісти зі всієї України представляли власний досвід роботи та досягнень і проводили практичне заняття з київськими дітьми. За підсумками цих завдань були визначені призери у чотирьох напрямах: гуманітарному, науково-технічному, соціально-реабілітаційному та дослідницько-експериментальному. 

Олег Черешневський, як керівник гуртка "Юний журналіст", виборов друге місце у гуманітарному напрямі, нагороджений Кубком і трьома дипломами – від міністерства освіти та науки України, редакції газети "Позашкілля" та Інституту проблем виховання національної академії педагогічних наук України.

Марія ПОЛІЩУК, 
директор Сокальського БДЮТ

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!