Головна / Конкурси / Запрошуємо до участі в конкурсі мікропроектів

Запрошуємо до участі в конкурсі мікропроектів

22 березня 2012 року на сесії Сокальської районної ради затверджено Програму проведення районного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012-2015 роки. Її мета полягає в сприянні територіальним громадам сіл, селища, міст району у вирішенні місцевих проблем та створення умов для сталого розвитку громад шляхом проведення щорічного конкурсного відбору мікропроектів місцевого розвитку відповідно до пріоритетних напрямків конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок субвенції районного бюджету місцевим бюджетам.

Програма проведення районного конкурсу мікропроектів в 2012-ому передбачає організацію інформаційно-консультативної роботи та надання міні-грантів за підсумками публічного конкурсу органам місцевого самоврядування, громадським організаціям та ініціативним групам громадян населених пунктів для підвищення активності та розвитку громадських ініціатив, участі у вирішенні місцевих проблем шляхом реалізації найкращих мікропроектів.

Прийом заявок – з 1 травня до 1 червня 2012 року. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 20 червня поточного року. До розгляду приймають тільки ті заявки, які відповідають всім необхідним вимогам Програми проведення районного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. До участі в районному конкурсі допускаються учасники обласного конкурсу мікропроектів та напряму "Відтворення методології проекту МРГ" проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ" за співфінансування ЄС/ПРООН.

Пріоритетні напрямки мікропроектів конкурсу:

1. Роботи пов’язані з охороною навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря.

2. Збереження наявних та створення нових парків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва.

3. Застосування енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів (дитячі установи, школи тощо).

4. Реконструкція, будівництво, ремонт, облаштування об’єктів соціально-культурного призначення.

5. Реконструкція, модернізація, приведення до належного стану зовнішнього вуличного освітлення.

6. Будівництво та реконструкція споруд для відпочинку та побуту громадян, дитячих майданчиків, пам’яток архітектури, цвинтарів тощо за місцем проживання громадян.

7. Інші пріоритети, проекти місцевого розвитку, за винятком тих, які передбачені та фінансуються в поточному році в рамках відповідних районних програм.

8. Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив за напрямом "Відтворення методології проекту МРГ" за співфінансування ЄС/ПРООН є: охорона здоров’я (підтримка мережі ФАПів); енергетика (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії тощо); навколишнє середовище (утилізація відходів тощо); комунальне водопостачання та водовідведення.

9. Співфінансування переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

За детальною інформацією звертатися: 80000, м.  Сокаль, вул. Шептицького, 26. Сокальська районна рада, конкурсна комісія, e-mail: radasokal@gmail.com.

Телефони : 7-20-89; 7-20-83.

Володимир ЧУБ,
заступник голови районної ради, голова конкурсної комісії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!