Конкурси

Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі Національної поліції у Львівській області «Мій вибір – життя без наркотиків»

3 березня, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулось нагородження юних учасників конкурсу буклетів, малюнків та плакатів, присвячених профілактиці вживання наркотиків серед дітей та молоді.

Обласний конкурс під назвою «Мій вибір – життя без наркотиків» був організований співробітниками сектору ювенальної превенції поліції Львівщини спільно з працівниками Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. На конкурс було подано близько двохсот робіт.

За допомогою образотворчого мистецтва юні художники намагались донести до своєї аудиторії головну ідею – наркотики – це зло, що руйнує та знищує усіх, хто їх вживає і закликали своїх однолітків у жодному разі не піддаватись спокусі. Компетентне журі оцінювало оригінальність задуму, емоційний вплив, композицію, креативність та, звичайно, якість виконання роботи.

 Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі «Мій вибір – життя без наркотиків» Серед переможців конкурсу у різних номінаціях є вихованка Червоноградського БДЮТ Діна Ліщенко – номінація «Малюнок». Юних учасників конкурсу привітали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук,  директор Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Святослав Опенько та керівник Громадської організації «Закон.Порядок.Достаток» Юрій Черга.

 Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі «Мій вибір – життя без наркотиків»

«Завдання перед журі стояло, прямо скажемо, непросте. На мій погляд, усі представлені роботи були достойні нагороди – і не лише через тематику, яка є дуже близькою нам, поліцейським. Мені дуже приємно, що на Львівщині так багато дітей, котрі вміють на надзвичайно високому художньому та креативному рівні висвітлити проблему вживання наркотиків, а також знайти для цього переконливі образи, які беруть за душу і змушують задуматись», – зазначив Василь Віконський, вручаючи нагороди учасникам конкурсу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.