Конкурси

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до них.

До участі у конкурсі запрошуються всі небайдужі. Це можуть бути місцеві ради, місцеві державні адміністрації, земле і водокористувачі, установи та підприємства усіх форм власності, навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів. Прийом робіт триває до 1 грудня. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

В районі нараховується 38 джерел, які потребують нашої уваги та догляду. Місцеві громади все активніше залучаються до упорядкування водних об’єктів в своїх населених пунктах. Найбільш доглянуті джерела на території Мурованської (джерело «Панна»), Савчинської (с. Гута), Сілецької (с. Сілець), Хоробрівської (с. Ниновичі), Двірцівської (джерело «Капличка Божої Матері») та Хлівчанської (джерело «Вишенька») сільських рад.

Працівники Сокальського управління водного господарства також активно долучаються до оздоровлення водних об’єктів району, протягом року нами упорядковано 10 джерел. Щорічно інвентаризуються нові джерела, хоча є ще дуже багато не облікованих. Робота управління в цьому напрямку продовжується.

Проведення розчистки та благоустрою джерел сприятиме збереженню водних ресурсів для майбутніх поколінь.

Більш детальна інформація про конкурс на сайті Мінприроди України за посиланням: http:// menr.gov.ua/index.php/public/джерела

Наталія ВОЗНА, провідний інженергідротехнік Сокальського управління водного господарства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.