Головна / Конкурси / Стартував IV Всеукраїнський конкурс ім. Володимира Дроцика

Стартував IV Всеукраїнський конкурс ім. Володимира Дроцика

Він щорічно відбувається під егідою Червоноградського літературного об’єднання «Третій горизонт» і Львівського обласного відділення Української асоціації письменників. Створено організаційний комітет на чолі з членом УАП, головою літоб’єднання «Третій горизонт» Ольгою Голузинець.

Поет-шахтар з Червонограда, журналіст Володимир Дроцик (19401993 рр.) прожив небагато. Але залишив по собі цікавий творчий спадок, друкувався у місцевій пресі та в українських республіканських часописах, у колективній збірці «Пісня і праця», був членом Сокальського районного літоб’єднання «Колос» та Червоноградського міського літоб’єднання ім. Василя Бобинського.

Конкурс, присвячений пам'яті Володимира Дроцика, вже набув розголосу серед авторів. За три попередні роки його учасниками стали поети, прозаїки, піснярі, краєзнавці з Києва, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, ІваноФранківської, Донецької та інших областей України, навіть з канадського Торонто.

На четвертий конкурс творчі роботи приймаються до 20 липня 2014 року в номінаціях: проза, поезія, пісня (текст і ноти), краєзнавство (наукова, науковопопулярна стаття).

Подавати виключно раніше неопубліковані твори. Текст повинен бути набраний на комп’ютері. Обсяг – до п’яти сторінок формату А4, шрифт – 14. Мова конкурсних робіт – українська!

У надісланих творах не повинно міститися жодної інформації про автора. Окремо, у чистому заклеєному конверті, автор подає інформацію про себе: прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, домашня адреса (з поштовим індексом), номер телефону (стаціонарний, мобільний), назву твору чи добірки.

Чистий конверт, як і надісланий твір (добірка), отримають порядковий номер. Усі творчі доробки членами оргкомітету (журі) розглядаються анонімно.
Твори, які містять будьяку інформацію про автора, або не відповідають вимогам оформлення, до конкурсу не допускаються!

Вік конкурсантів від 15 до 30 років!

Участь можна брати тільки в одній номінації.

Оргкомітет приймає до розгляду авторську книгу від 2010 року видання (поезія, проза, краєзнавство, дитяча книга). Вік авторів чи колективу авторів не обмежений!
Друковані книги подавати до 30 червня 2014 року у трьох примірниках. Їх незалежно оцінюватимуть читачі бібліотек Червонограда. Книги, як подарункові, залишаться у бібліотечних фондах.

Твори (добірки) та видані книги автори подають особисто або надсилають поштою за адресою: Червоноградська центральна міська дитяча бібліотека, вул. Шептицького, 1, м. Червоноград, 80100. На конверті обов’язково вказати: «На конкурс ім. Володимира Дроцика». Бібліотека працює щодня (крім суботи) з 10.00 до 18.00. Нагородження переможців відбудеться у вересні 2014 року.

Найзмістовніші твори будуть надруковані в альманасі «Третій горизонт».

Володимир Дроцик знову чекає на своїх друзів!

Тарас ЛЕХМАН, прес-секретар Червоноградського літературного об’єднання «Третій горизонт».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!