Конкурси

У школах Сокальщини проводять конкурс “Напиши мені листа”

Телефонний зв`язок, Інтернет, скайп поглинули такий давній, колись дуже поширений, який навіть мав свій епістолярний стиль, вид людського спілкування як листування. Вміти на кількох аркушах паперу передати свої почуття, відобразити події – то мистецтво. Ми захоплюємося листуванням письменників, поетів, великих вчених. Їх видають окремими томами. На жаль, нині втрачаємо це вміння і бажання – написати комусь листа. Ба, більше того, традиційні вітальні листівки з нагоди дня народження, іменин чи інших свят – теж відходять на другий план, їх заміняють «есемески». Тому й проводять українські поштовики Міжнародний молодіжний конкурс епістолярного жанру. У цьому році – це вже був сорок другий і тема його звучала так: напиши листа про цінність води для життя. Працівники Центру поштового зв`язку №7 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» сповістили у школах Сокальщини про проведення цього конкурсу. Активну участь у ньому взяли учні Сокальського НВК «ЗШ IIII ст. №2 – ліцей». Серед шести учасників – учень Богдан Стемковський став переможцем і отримав премію: одну тисячу гривень. Привітати хлопця приїхали представники Центру поштового зв`язку №7 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта», і ця подія відбувалась у школі дуже урочисто. В актовому залі були присутні вчителі, учні, поважні гості: заступник начальника відділення поштового зв`язку «Сокаль1» Мар`яна Сивак, інженери з маркетингу та поштового зв`язку Ірина Нечай та Марія Ярмола, заступник голови Сокальської РДА Лариса Фарин. Директор школи Любов Кравцова сердечно привітала усіх дітей, які брали участь у конкурсі, а особливо переможця Богдана Стемковського та його вчительку української мови Орисю Тріфонову, котра дуже творча особистість, веде гурток «Зернятко», пише вірші. Також директор школи висловила подяку мамі Богдана Стемковського за добре виховання сина. Заступник начальника відділення поштового зв`язку «Сокаль1» Мар`яна Сивак зачитала наказ Українського державного підприємства «Укрпошта» та наказ Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» про нагородження Богдана Стемковського премією у тисячу гривень, вручила йому її і закликала всіх присутніх брати участь у наступному, 43 конкурсі. Заступник голови Сокальської РДА теж привітала учня з перемогою.

– За дорученням голови Сокальської РДА Наталії Павлівни Карташової я з великим задоволенням вітаю Богдана Стемковського. Вітаю усю школу, бо для навчального закладу, то великий успіх, – підкреслила Лариса Фарин.

Вчителька української мови Орися Тріфонова розповіла про те, як її учень працював над написанням твору. Він – голова гуртка «Зернятко», дитина творча і відважна, кілька разів переробляв твір, але свого домігся. Також вчителька висловила вдячність працівникам «Укрпошти» за організацію конкурсу і підтримку обдарованих дітей.

Щасливою себе почувала мама Богдана Стемковського, висловивши вдячність вчителям за підтримку її сина. На закінчення директор школи Любов Кравцова подякувала працівникам Центру поштового зв`язку №7 за організацію конкурсу, заохочуючи учнів брати у ньому участь.

…Коли я виходила з актового залу, то почула розмову школярів, які жваво обговорюючи цю подію, твердо вирішили: «Наступного року обов`язково братимемо участь у конкурсі, який організовує «Укрпошта», тут реально стати переможцем, а наші вчителі нам у цьому допоможуть».

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.