Головна / Конкурси / В Сокалі відбувся чемпіонат району з гри “Що? Де? Коли?”

В Сокалі відбувся чемпіонат району з гри “Що? Де? Коли?”

У приміщенні СЗШ №3 відбувся ІV етап XIІ юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 25 команд, які представляли сокальські гімназію імені Олега Романіва, ЗШ №№ 2, 3, 5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Жвирківську, Забузьку, Острівську, Сілецьку та Хоробрівську школи.

Напередодні цієї гри було два головні кандидати на чемпіонський титул: діючий чемпіон Сокальського району – «Lucky strike» (Червоноградський БДЮТ, капітанТетяна Котик) та команда Сокальської гімназії ім. О. Романіва «Бандерівці» (капітан Ірина Трошина). Цей етап вийшов надзвичайно напруженим, адже до останнього запитання обидві команди претендували на перемогу. Врештірешт «Lucky strike» зуміла завершити гру переможною ходою. Червоноградці виграли три з чотирьох ігор поточного турніру і практично вже можуть святкувати у ранзі чергового чемпіона. «Бандерівців» теж можна привітати зі срібними медалями чемпіонату, адже від першого і третього місць у них чималенький відрив. Приємно зазначити те, що «бронзу» здобула команда з Сільця – «Ерідан». Після чотирьох етапів на третьому місці впевнено почуває себе ще один представник Сокальської гімназії – «Full House» (Анастасія Киричок). Проте ще один етап, який залишився до фінішу турніру, може дещо відкоригувати місця команд у турнірній таблиці.

А в приміщенні дискоклубу «Вікторія» пройшов IIІ етап X чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 16 кращих команд Сокальщини. Потужну і стабільну гру в усіх трьох турах продемонструвала команда «1715» (капітан Тарас Малюх), яка випередила найближчого переслідувача аж на три правильні відповіді. За друге місце йшла дуже запекла боротьба, і лише за додатковим показником складності запитань – рейтингом його виборов «Фенікс» (Богдан Лисий). Замкнула трійку призерів «No Limits» (Червоноград, Андрій Наконечний).

Після трьох етапів дуже серйозну заявку на черговий (вже шостий) титул, зробила команда «1715», яка набрала 28 з 30 можливих балів. На другому місці «Фенікс» (21 бал). Приємно зауважити, що після невдалого попереднього сезону «Фенікс», як і личить, буквально відродився і демонструє досить потужну гру. Третіми, з 16 балами, йдуть «Деміурги» (Микола Сідельник), на бал від них відстають «Чемпіони» (Олександр Хлевной). Проте до закінчення турніру залишилось ще два етапи, які можуть кардинально змінити становище команд в турнірній таблиці.

Організаторами IV етапу XIІ юнацького та III етапу X чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах спорту Сокальської райдержадміністрації.
Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської СЗШ №3, дискоклубу «Вікторія», інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!