Головна / Конкурси / В Сокалі оголошено конкурс для молоді “Сокаль – моє місто”

В Сокалі оголошено конкурс для молоді “Сокаль – моє місто”

«СОКАЛЬ – МОЄ МІСТО»

Кредитна спілка «Вигода» при підтримці міської ради, відділу освіти райдержадміністрації, газети «Голос знад Бугу», ТРК «Сокаль», інтернет-провайдера «Веstlink», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина» оголошує конкурс есе та світлин, присвячений Дню міста Сокаля під назвою «Сокаль – моє місто».

Мета конкурсу: спонукати дітей та юнацтво розкрити тему любові до своєї малої Батьківщини, привернути увагу дітей та юнацтва до проблем міста, сприяти розвитку ініціативи та патріотичного ставлення до рідного міста. Тематика:

1. Якби я був/була міським головою.

2. Я бачу Сокаль таким.

3. Сокаль – це сокальчани.

4. Моє місто крізь призму об’єктиву (сьогоднішнє місто з використанням світлин). Конкурс триватиме з 10 по 23 травня 2011 p.

З 23 травня по 25 травня відбудеться визначення переможців конкурсу.

Вимоги до робіт, що беруть участь у конкурсі: 1. Участь у конкурсі можуть брати діти та юнацтво віком 13-18 років. 2. Робота повинна бути написана українською мовою, мешканцем міста Сокаль чи Сокальського району. 3. Творча робота розміром 13 сторінки, повинна бути надрукована за допомогою комп’ютера, на папері формату А4 (шрифт Times New Roman, розмір 14). 4. На титульному листі конкурсної роботи необхідно зазначити наступне: назва роботи; прізвище, повне ім’я, по батькові та вік автора роботи; населений пункт проживання; назва місця навчання (школа, ліцей/клас), контактний телефон. 5. Критерії оцінки робіт: творчий підхід та відповідність роботи темі; грамотність та мовленнєве багатство; нестандартне вирішення проблем місцевого самоврядування; повнота розкриття запропонованої теми; охайність роботи. 6. Конкурсні твори авторам не повертаються і рецензії на них не видаються. 7.  Конкурсні роботи, які не відповідатимуть зазначеним критеріям, не братимуть до розгляду.

Журі конкурсу: представники освітніх закладів, методкабінету відділу освіти, міської ради м. Сокаль, газети «Голос знад Бугу», ТРК «Сокаль», КС «Вигода».

Подати роботу на конкурс можна: вчителю української мови в своїй школі/ліцеї; надіслати за поштовою адресою: КС «Вигода» 80000, м.Сокаль, вул. Шептицького, 93, офіс 1 (з позначкою «на конкурс») чи на електронну пошту: vugoda10sl@gmail.com.

Участь у конкурсі підтверджує згоду автора на безкоштовне використання робіт зі сторони КС «Вигода» у публікаціях у пресі, брошурах, інтернетресурсах тощо (із зазначенням авторства).

Подання робіт на конкурс підтверджує Вашу згоду з його умовами.

Нагородження переможців конкурсу

Журі відбирає та нагороджує дипломами і пам’ятними подарунками переможців конкурсу. Оголошення переможців конкурсу (без зазначення місця) відбудеться 28 травня 2011 р. о 17.00 і 18.00 год. на хвилях ТРК «Сокаль» 101 FМ.

Найкращі роботи будуть опубліковані в часописі «Голос з-над Бугу», та на сайті «Сокаль і Сокальщина» www.sokal.lviv.ua.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час святкування Дня міста 29 травня 2011 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!